Рецепт найціннішої бабусиної мазі. Вона лікує все: радикуліти, артрити, артрози, остеохондрози – все, що повязано з суглобами і кістковою тканиною

Моя бабуся й гадки не мала, що таке біль у суглобах, важкість у ногах, ломота в хребті. А причиною цього всього – її чудодійна мазь. Кращого засобу я ще на собі не відчувала. Захворіла якось шия, та так, що навіть сидіти довго не могла, і бабуся запропонувала мені свою чудо-мазь. Не повірите, через два дні я відчула таке полегшення, ніби мішок каменів з плечей звалився. А через чотири дні взагалі забула, що колись шия боліла.

Ось рецепт Складові 300 г спирту, 1 пляшка камфорного спирту (10 мл), 1 пляшка йоду (10 мл), 10 таблеток анальгіну. Застосування: Все перемішати, настояти в темному місці 21 день, і можна користуватися. Розтерти на ніч і обв’язати вовняною тканиною або шарфом з вовни і лягти спати. Можна днем розтирати, якщо не виходитиме на вулицю. Розтирати, потім 5 днів перерва, а потім ще 10 днів розтирати якщо болить. Будьте здорові.

Джерело