Рецепт натуральної трав’яної підгодівлі для відмінного врожаю томатів, перцю і огірків

Напевно багато дачників чули, а може і пробували готувати для свого городу трав’яний настій. Пропонуємо вам рецепт перевірений роками.

Після такої підгодівлі томати в теплиці не будуть хворіти фітофторою, але, а у відкритому грунті – цього уникнути даним розчином буде важко.

Рецепт трав’яної браги

У 3 – х літровій банці з гарячою (не окріп) водою розвести пачку дріжджів (100 гр свіжих або пакетик сухих), додати 2 – 3 ст. л. цукру і жменю родзинок. Залишити на пару годин для бродіння.

Тим часом бочку закладіть бур’яном трохи більше половини, більшу частину якої займає кропива, так як саме в ній міститься найбільше корисних елементів. Можна брати абсолютно будь-яку траву, крім бадилля томатів і картоплі.

Залийте траву водою і влийте в неї дріжджову закваску. Дайте настоятися близько тижня. Добриво готове тоді, коли брага припинить пузиритися.

Далі трав’яну брагу зцідіть і використовуйте готове добриво. На 9 л води буде потрібно 1 л добрива, для підгодівлі томатів у відро з підгодівлею додайте ще 3 краплі йоду.

Закваску, яка залишилася в бочці знову залийте водою, додайте трави і настоюйте. Таким чином у вам весь сезон буде дуже гарне, безкоштовне, а головне натуральне добриво.

Всім великих урожаїв і міцного здоров’я!