Рецепт підгодівлі, яка прискорить зростання і збільшить врожайність огірків

Домашні огірочки не замінить ніяка магазинна продукція. Соковиті, смачні і натуральні овочі будуть головною радістю для кожного городника. А якщо врожай не тільки смачний, але і щедрий, то щастю не буде меж.

Висока врожайність дозволяє як вживати огірки в свіжому вигляді, так і запастися ними на зиму. І це подвійно чудово. Адже в холодну пору без хрустких солоних огірочків просто не обійтися.

Хочете отримати багатий врожай? Тоді обов’язково забезпечте огірки хорошим доглядом ще на ранніх етапах росту.

Комфортні умови творять чудеса

Щоб огірки почали добре рости, вони повинні відчувати себе на грядках максимально комфортно. У сприятливих умовах у посадок швидше розвивається коренева система і з’являються зав’язі плодів.

Я звикла використовувати на своєму городі бурштинову кислоту, яка відмінно стимулює ріст огірків. Її потрібно використовувати на грядках, через 2 тижні після висадки розсади у відкритий грунт.

Янтарна кислота просто справжня знахідка для кожного городника. Вона дивує своєю доступністю і низькою ціною. Такий ефективний засіб для добрива огірочків ви зможете купити буквально в кожній аптеці.

Щоб переконаєтися в ефективності янтарної кислоти, не доведеться чекати занадто довго. Результат буде помітний вже після першого поливу.

Переваги янтарної кислоти

Після поливу огірків янтарною кислотою можна помітити ряд позитивних змін:

– рослина починає розвиватися в кілька разів швидше

– огірки стають більш стійкими до постійних перепадів температури

– кислота виводить з грунту всі нітрати, які негативно впливають на огірки

Бувалі городники знають, що янтарна кислота просто незамінна річ. Вона корисна не тільки для огірків, але й для інших овочевих культур .

Чудо засіб

А тепер поговоримо про те, як застосовувати такий прекрасний розчин на городі.

З янтарної кислоти нам знадобиться приготувати розчин. На 10 літрів води йде 4 таблетки речовини. Таблетки потрібно дуже добре потовкти, щоб вони швидше розчинилися.

Отриманим розчином поливаються кущики і листя огірків. Якщо звичайні добрива прискорюють ріст якоїсь окремої частини рослини, то бурштинова кислота діє на всі відразу.

Вона стимулює зростання зеленої маси і коренів огірків. Висока врожайність в такому випадку просто гарантована.