Робочий виявив страшну потайну кімнату в будинку, в якому його найняли зробити ремонт

Робітники можуть натрапити на досить дивні речі під час ремонту будинків, передає Ukr.Media. Герою нашої статі пощастило (або навпаки) знайти потаємну кімнату на горищі гаража, в якому його найняли зробити ремонт. Як стверджує робочий його найняли замінити систему кондиціонування повітря в Плант-Сіті, Флорида, США. Але поки він працював над системою вентиляції, він виявив щось дуже дивне.
Сходи на горище.


Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook або Twitter
З боку це виглядає як звичайний горище з усяким мотлохом, крім одного.

Робочий виявив на горищі двер, замасковану під дерев’яну стіну

“Після огляду я знайшов шматок стіни, який виглядав, як і вся інша її частина. Натиснувши на нього, я виявив потаємну кімнату. Коли двері в потайну кімнату закриті, навіть не видно, що вона там є”, — пише чоловік.

А ось що чекало його всередині кімнати.

Пол був покритий червоною килимовою доріжкою, в кімнаті було вентиляційний отвір, вимикачі світла, розетка і навіть “чоловічий туалет”. До речі це саме його ви можете бачити на далекій стіні.
>Найбільше звичайно чоловіка здивувало пристрій туалету.

Туалет підходить тільки для чоловіків і поглянути на нього ви можете у відео нижче.

diНа щастя, схоже, що ця кімната не використовувалася для того, щоб насильно тримати кого-небудь усередині, так як замок був розташований всередині, а не зовні.
class=”b-text clearfix”>

Після того, як робочий опублікував відео, він розповів, що хтось сказав йому, що цей будинок раніше належав “лотерейної вбивці” Доріс (Ді Ді) Мур.

У 2006 році якийсь Абрахам Шекспір, виграв $ 30 млн доларів, після чого його почали тероризувати родичі, випрошуючи гроші.

Через деякий час він зустрів дівчину на ім’я Доріс (Ді Ді) Мур, яка запевнила Шекспіра в тому, що вона може врятувати його від жадібних родичів, якщо той переведе гроші на її рахунок. Після того, як Абрахам зробив це — він пропав. Через півроку його знайшли закатоним у бетон на задньому дворі з двома кульовими пораненнями в груди.

У 2012 році Доріс Мур визнали винною у вбивстві і засудили до довічного ув’язнення в тюрмі.

“Краще б я залишався бідним — ці слова Абрахам повторював постійно”, — сказав брат Абрахама Роберт Браун.

Робочий сказав, що колишніх власників будинку нібито вдалося обчислити за номерним знаком в кімнаті, проте підтвердити цю здогадку так і не вдалося.

джерело