РОМАН СКРИПІН: У ВАС ОЧІ НА СР@ЦІ ВИРОСЛИ, ЩО ВИ СТІЛЬКИ ВАТИ НАПХАЛИ У ВІДБІР? ДО ДАНИЛКА Я НЕ МАЮ ПИТАНЬ. АЛЕ – ДЖАМАЛА?

Для тупих.

Моє прізвище в паспорті СССР писалося Скрипин.

Повідомляє prefiksblog.co.ua

Національність (вибрана свідомо) українець.

Потім, коли вже Україна, як я й хотів / мріяв / прагнув стала незалежною, мене транслітерували як Скрыпин.

Ясно, що державною Скрипін. Але прізвище російське.

Це для тупих.

Так, в мене є родичі в Нижньому Таґілі. В них інші прізвища. І вони чітко мене не розуміють. Коли ти починаєш говорити що Росія веде війну з Україною, вони терміново починають говорити про погоду. Спілкування в нас не склалося. Так, саме там, на “Уралвагонзводе” виробляють танки, які сунуть на Україну. Це просто факт. Тут емоцій нуль. Мені немає як емоціонувати з аґрессором. Я просто це визнаю, як факт. І ненавиджу всю цю сволоту, яка краде роки мого щасливого життя.

В контексті хайпу з ̶М̶а̶р̶і̶я̶-̶М̶і̶р̶а̶б̶е̶л̶л̶а̶”, точніше з “Анна – Марія”, то тут все ясно, як Божий день.

Батьки – колаборанти. Де СБУ, я не знаю, може, хапає за кінцівки мережу Нацполіції. Мені байдуже. Не за це плачу податки.

У національному відборі на Eurovision 2019, на хвилі якого ми з’явилися й через яке два роки потім мали проблеми з ефірами, беруть участь як мінімум дві юрособи. Це НСТУ та СТБ. Перше – з бюджетних коштів. В мене питання: чи осліп Зураб і все його ̶а̶х̶у̶ї̶т̶е̶л̶ь̶н̶е̶ неперевершене правління. Чи це все злочинна діяльність StarLightMedia ім.Пінчука? У вас очі на сраці виросли, що ви стільки вати напхали у відбір? ̶Й̶о̶б̶у̶ ̶д̶а̶л̶и̶с̶ь̶ Чи притомні ви усі там гуртом? Там Джамала? Кримськотатарська співачка, яка перемогла з піснею 1944, яка розкрила очі? І тепер сєпаратюги співають для Джамали? В мене щось не клеїться. Що, взагалі, відбувається? До Данилка я не маю питань. Це людина-шлягер. Це викривлена версія Алли Пугачової для Малоросії. В мене немає питань до Манекена. Донецьк. Після слова на “Д” треба ставити крапку. Я його теж розумію. Але – Джамала? Д

жамала? Як так? Ведучий Сергій Притула? Патріот? На фронт передає гроші, але вПРИТУЛ не бачить перед собою V колону? Як так? Ми заблукали чи десь на манівцях? Мені це здається сниться, чи ви правда такі і є?

Прийдіть до тями, любі українці.

Так, у нас 5 рік триває війна.

Російсько-Українська війна.

Так, ми маємо анексований Крим, що вже є ознакою початку війни. Які б батьки “Анни – Марії” там наполегливо б не працювали, позаяк люлять рідну землю. Колаборанти. Тато – суддя. Мамка – віце-прем’єр. (Співачки мамкіни). І доці їхні – вата дурна.

Так, ми маємо окупований Донбас. І там гинуть, чуєте (?) ГИНУТЬ наші хлопці. Уявіть себе на передовій, а тоді співайте.

Це все страшно.

Дуже страшно.

Ви не хочете вийти зі своєї зони комфорту?

Вас звідти витягнуть.

А наразі – дякуйте тим, хто прикриває вашу дупу.

І запам’ятайте, що:

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!