Російський спортсмен розбився на Олімпіаді, з’явилися кадри надзвичайна подія

Під час одного зі змагань в ході Зимової Олімпіади в Кореї сталася надзвичайна пригода за участю російського спортсмена. Пише tochkazoru

Як стало відомо, під час швидкісного спуску в рамках гірськолижної комбінації російський спортсмен Павло Тріхічев впав після стрибка і отримав травми, пише ЗМІ .

Судячи з опублікованих кадрах, російський лижник не зміг правильно увійти в поворот. Через це він втратив рівновагу і приземлився на одну ногу.

За підсумком, Тріхічев звалився на сніг, пролетів кілька десятків метрів вниз по схилу і пробив огорожу. Спортсмен був госпіталізований.

“Є кілька ударів. Зараз проходить обстеження “, – заявила заступник головного тренера російських гірськолижників Анастасія Попкова.

У зв’язку з цим, Тріхічев вибув з боротьби за медалі на Олімпіаді.

Нагадаємо, за підсумком трьох днів зимових Олімпійських ігор в Пхенчхані список медального заліку серед країн-учасниць не змінився. На першому місці залишилася збірна Німеччини, в активі якої сім нагород. На другій позиції в медальному заліку закріпилася команда Нідерландів, у спортсменів якої три золоті медалі, дві срібні та дві бронзи. На третє місце піднялася збірна Норвегії.