Російські регулярні війська масово увійшли в Україну: з’явилося підтвердження. ФОТО

Група розслідувачів Forensic Architecture з Лондона виявила нові докази участі російської армії у війні на сході України, зокрема, в боях за Іловайськ.

Про це повідомляє сьогодні  The Guardian , передає  LIGA.net .

Повідомляється, що розслідувачі отримали численні знімки із супутників, на яких зафіксовані колони російської військової техніки на території України і танки Т-72Б3, які в той час використовувалися тільки російською армією.

Розслідувачі скористалися спеціальним програмним забезпеченням, завдяки якому можна було швидко проаналізувати 2500 годин відео, опублікованих жителями регіону на YouTube в період боїв.

Відзначається, що виявлені дані будуть використані в якості доказів при розгляді позову України проти Росії (країна-агресор – відповідно до Закону України від 20.02.18) до Європейського суду з прав людини.

І так, що вдалося укласти “Forensic Architecture” в кінцевому підсумку:

23 серпня 2014 року на територію України вторглися російські війська, а имено – кількох батальйонно-тактичних груп на різних місцях територій Донбасу, що, в кінцевому підсумку, призвело до утворення Іловайського оточення і найбільш кривавому періоду українсько-російського конфлікту на Донбасі. Відомо, що в той період, Україна зазнала найбільших втрат, що в особистісному складі армії, що і в кількості техніки.ЧИТАЙТЕ:

29 серпня 2014 року російські військові без жодних преедупрежденій розстріляли в упор виходять за ними ж обіцяного зеленому коридору цілий ряд представників української АТО, убивши при цьому, як мінімум 366 і поранивши не менше 429 чоловік. 300 украінцскіх АТО-шників потрапили в полон. Втрати української сторони після цих подій перевищили 300 млн грн. При цьому загинуло, як мінімум 36 цивільних осіб і було зруйновано понад 600 будинків.

На момент 2014 року воєнних сили і можливості української та російських сторін співвідносилися один до одного таким чином: особовий склад – 1 до 18, кількість російських танків преввишло українські в 11 разів, бронетехніка Росії і України – 1 до 16, артилерія – 1 до 15.

Нагадаємо, Російська Федерація, починаючи з 2014 року і до сьогоднішнього дня заперечує своє втручання в конфлікт на Донбасі.