Розігнати Раду чи ні? У Зеленського запустили опитування в фейсбук

22 квітня команда набравши більшість голосів виборців у другому турі президентських виборів в Україні Володимира Зеленського запустила опитування про достроковий розпуск Верховної Ради. Він опублікований на сторінці в Facebook «Володимир Зеленський – слуга народу», пише Гордон .

«Ви підтримуєте достроковий розпуск Ради?» – запитали користувачам соцмережі.

Правда, в команді Зеленського заявили 23 квітня, що не мають відношення до сторінки в Facebook, де з’явилося опитування про розпуск Верховної Ради. «Ні. Ми не знаємо, що це за сторінка », – сказав« Українській правді »керівник« Зе! Діджитал »Михайло Федоров.

Сторінка «Володимир Зеленський – слуга народу» була створена 26 грудня 2018 року. На фото обкладинки вказується, що це «сторінка підтримки» кандидата.

В інтерв’ю «РБК-Україна», опублікованому 18 квітня, Зеленський говорив, що в разі перемоги на виборах «буде думати» про розпуск Верховної Ради, якщо встигне у визначені законом строки.

Заступник голови парламентської фракції Блоку Петра Порошенка, заступник керівника виборчого штабу балотується на другий термін чинного глави держави Петра Порошенко Сергій Березенко повідомляв, що новий президент України має право розпустити Верховну Раду до 27 травня.

Чергові вибори до Верховної Ради намічені на 27 жовтня 2019 року.

джерело