Розпуск Ради? Володимир Зеленський під парламентом зробив потужну заяву!

Сьогодні переможець президентських виборів в Україні Володимир Зеленський провів зустріч зі спікером Верховної Ради України Андрієм Пурубієм, під час якої обговорили можливу дату інавгурації глави держави.

Розмова тривала близько 40 хвилин. Кажуть, що після цієї бесіди пан Парубій був дуже стривожений і нервовий. Після цього Андрій Парубій розіслав листи керівникам парламентських фракцій з проханням зустрітися сьогодні, 4 травня о 15:00 на термінову нараду, до слова зустріч вже відбулась.

Під час наради нардепи повинні остаточно узгодити дату інавгурації нового глави держави.

Цікаво, що ж такого сказав пан Зеленський пану Парубію, що він так заметушився? Це ж сьогодні вихідний день, субота – пишуть в мережі.

Ось що говорить з цього приводу голова фракції “Самопоміч” Олег Березюк.

“О 15 годині буде спільна зустріч голів фракцій з головою Верховної Ради та новообраним президентом. Сподіваюся, ми обговоримо не тільки дату інавгурації, а й інші питання”,– сказав Березюк.

За його словами, конкретна дата проведення інавгурації стане відома після того, як її визначить Верховна Рада своєю постановою 14 травня або сам голова парламенту.

Окрім того, стало Bідомо, що під час бесіди Bолодимир Зеленський також попросив пана Парубія прокоментувати його фразу: “Зеленський – це модернізована версія Януковича”. Після цього пану Парубію стало дуже некомфортно.

Також, новообраний президент України Володимир Зеленський заявив, що у його команди будуть пропозиції до Верховної Ради з приводу того, що Росія вже почала видавати російські паспорти жителям ОРДЛО. На цьому він акцентував увагу перед зустріччю з головами парламентських фракцій під будівлею Верховної Ради.

“Готуємо. У нас є кілька ходів, скажімо так. Ми в цьому повинні бути креативними, швидкими і розумними, такими, якими ми є. Тому ми будемо готувати і потім покажемо все. Я вийду і розповім – секретів немає”, – розповів журналістам новообраний президент.

Також Зеленський заявив:

“Ми будемо пропонувати 19 число, так хочемо”, – відповів він на питання, на якій даті інавгурації наполягатиме.

Він також зазначив, що тема інавгурації буде головною темою зустрічі з головами фракцій.

Пізніше Зеленський зазначив, що відбулась зустріч, «перше знайомство».

«Ми запропонували нашу дату, яку я вам сказав перед цим засіданням», – сказав Зеленський.

За його словами, цю дату він обговорив з учасниками зустрічі, адже «є зв’язок з іноземними гостями, які просто хочуть зрозуміти і свій графік».

«Тому що всі хочуть при їхати до нас, в Україну, для цього святкування, для цього дуже серйозного дня», – пояснив новообраний президент.

Так, сказав Зеленський, на зустрічі обговорювалися різні дати, і «є різні думки у лідерів фракцій».

«Тому напевно, дату ми, Україно, зможемо з вами зрозуміти тільки 14 травня на засіданні Верховної Ради. Вони будуть голосувати за нашу дату. Ну, подивимось», – зазначив він.

Що ж до розпуску парламенту, то на це, за словами Володимира Зеленського, у нього поки що немає повноважень.

“Як тільки у мене будуть повноваження, ви отримаєте відповідь”, – пообіцяв він.

В мережі вже заявляють, що переможець президентських виборів Володимир Зеленський має намір розпустити Верховну Раду для проведення дострокових виборів.

Джерело