РУКИ НА КЕРМІ РОЗКАЖУТЬ ПРО ХАРАКТЕР ВОДІЯ

  1. Водій – людина дисциплінована, холоднокровна, впевнена в собі.Швидше за все досить мовчазна і не любить базікати в дорозі. Довезе до мети, але розважати себе в дорозі вам доведеться самостійно.
  2. Водій не дуже впевнений у собі і весь час думає про небезпеки, які його підстерігають. Найчастіше такий стан супроводжується нахилом тіла вперед і хаотичними маневрами на дорозі. Краще не відволікайте людину розмовами і тим більше порадами – добром це може не скінчитися.
  3. Водій знає, до чого прагнути.Він веселий і люб’язний. Веде легко і невимушено, не проти поговорити з пасажирами, але при цьому завжди вчасно реагує на зміни ситуації на дорозі. Шлях пройде весело, непомітно і безпечно.
  4. Положення рук свідчить про впертість та безрозсудну сміливість. Любить показати себе на дорозі, коментувати всіх «оленів», які заважають проїхати, туплять на поворотах і часто вважають своїм обов’язком «сідати на хвіст» і зганяти з дороги тих, хто їдуть попереду. Робити зауваження такому водію марно, краще обходити стороною.
  5. Цей спосіб керування надзвичайно характерний для песимістів.В дорозі потребує не співрозмовника, а слухача – щоб просторікувати про несправедливу долю.
  6. Поза, типова для самовпевненого водія. Людина впевнена в собі і своєму досвіді. На дорозі особливо не ризикує, але і не перестраховується. Може поговорити коли дорога без проблем, але миттєво реагує на дорожні ситуації з усмішкою коментуючи коли все вже позаду.
  7. Водій – мрійливий людина, якій важко довгий час перебувати в зібраному стані. По дорозі буде жваво базікати, іноді жестикулюючи руками і повертаючись до співрозмовника. Якось стрьомно.
  8. Нервова, збудлива людина. Такі люди на дорозі суцільне покарання. Вони обов’язково вважають себе правішими за всіх і не упустять можливості зупинитися і накричати через вікно на «винуватця» їхніх незручностей.

А яким способом ви тримаєте руки на кермі? Натисніть «Поділитися» – протестуйте друзів!

Джерело