“С*ка, я тобі зараз голову зламаю”: В Києві чоловік жорстоко побив дружину і хотів запхати її в бак для сміття

У Києві чоловік побив свою дружину прямо на очах у перехожих. При цьому він погрожував вбити жінку і намагався засунути її в сміттєвий бак, передаєКорупція.Інфо

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила журналіст Марія Семенченко, яка стала свідком інциденту.

“В самому центрі двору чоловік ламає руки жінці. Вона добре одягнена, з зачіскою, несамовито кричить і запитує: “За що? Що я тобі зробила?”. Мужик, назвемо його у*обіщє, під два метри, з абсолютно божевільними очима, великий і страшний, майстерно заламує їй руки, мовчки, тягає її, штовхає, намагається запхнути в великий сміттєвий бак”, – розповів вона.

 

 

 


Жінку обурило те, що ніхто з перехожих не реагував на ситуацію, навіть чоловік, выгуливающий бійцівську собаку. Тоді Марія вирішила сама втрутитися. “Залиште людину в спокої, інакше я викликаю поліцію”. 

І так кілька разів. Голос спокійний, бо мені ще не страшно. “Чуєш, іди на х*й, це моя дружина, що хочу, те й роблю, що хочу взагалі можу її вбити”, – гарчить в мою сторону агресор. Жінка на це лише повторює: “За що? Що я тобі зробила? Я доглядаю за тобою, готую тобі”, – передала розмову свідок.

Після цього чоловік відпустив свою дружину і почав йти за Марією. “С*ка, я тобі зараз голову зламаю”, – заявив він їй. “Не знаю, п’яний або під речовинами, хворий. Очі скляні і весь такий агресивний.

Я кажу: “Тільки спробуйте до мене наблизитись і пошкодуєте”. І раптом він прискорюється, починає порпатися під курткою, примовляючи, що зараз знайду пістолет і “нах*й тебе, с*ка, застрелю”, – розповіла перелякана киянка. Жінка зазначила, що їй стало дійсно страшно за своє життя. Однак допомогти їй ніхто не намагався. Сховавшись за гаражами, вона викликала поліцію.