С каждого куста картофеля — по ведру урожая. Ось в чому секрет!

Привіт, друзі ми раді бачити вас на нашому сайті. В даній статті автор ділиться секретом гарного прожаю картоплі.

Як з 20 кущів, зібрати 40 відер картоплі

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на Вакурат

Чи можна виростити з одного куща – ціле відро картоплі? Можна, можливо!!!

Кожному типу грунту відповідають свої агротехнічні прийоми: сиро – високі гряди, сухо – грядки нижче рівня землі, і так далі.

А якщо ділянка на багатих чорноземах? І тут є свої тонкощі. Хочу описати, як ми садили картоплю на чорноземі, використовуючи амофоска (1 ч. Л. На 5 кущів).

Спочатку я розрізала картоплю, щоб було по 2-3 вічка, вийшло 20 шматочків. Потім на 10 л води додала 1 ст. л. бордоською суміші, 0,5 склянки золи, 1 ч. л. борної кислоти і трохи марганцівки, щоб колір був злегка рожевий. І замочила весь насіннєвий матеріал на 15-30 хв.

Ця суміш оздоровлює картоплю, а борна кислота – від чорноти і дірок всередині бульб.

Правда, з тих пір як я стала постійно різати картоплю, вже забула, що таке чорнота, та й насіння міняти перестала. Після купання Підживлення помідорів і огірків сироваткою: ефективний засіб який дасть вам великий урожайкартопельку підсушила і намітила 20 луночок.

ВАМ ТАКОЖ СПОДОБАЄТЬСЯ: 👇

Фарширована скумбрія — та сама, що всі так люблять. Покроковий рецепт.

Поклала в кожну по шматочку очками вгору і нагорнула сапою горбик, кинувши в ямку трошки амофоска.

А коли бадилля підросло до 12-15 см, ми її розсунули (нахилом) в сторони і засипали землею по колу. Через деякий час бадилля знову підросло, і ми знову її засипали. А коли почали копати картоплю, лопатою не впоралися – взяли широкі вила і обкопувати кущ з усіх боків.

Кущ дав два відра картоплі, дрібної майже не було. А ще є у нас картопелька, чимось схожа на сорт Карагандінка, тільки вона з рожевими очима і довгаста, а ця овальні і очі червоні. Хто називає її Веселка, хто П’яниця, а хто Бора. Сорт дуже ранній.

Купили ми її два відра, так само розрізали, але шматочки містили по одному і по два очка. Садили звичайним способом, з амофоска, але після цвітіння і підгортання ми її з кінця травня копали все літо, раз в 5-7 днів, не менше 4-5 разів підкопували кожен кущ і зібрали в перший же рік 16 відер!

На другий рік ми обробляємо землю з осені, а навесні знову перекопують і садимо овочі, але в силу особистих причин я не можу тепер ночувати на дачі, і їжджу туди раз на тиждень, а то і в два. Поливаю рідко, так як вранці їду туди, ввечері – назад.

У мене ростуть такі сорти: Невська, Слов’янка, Радуга-Бора-П’яниця, Мінерва, Каррера (16 кущиків, але велика), Адретта, Вогник. Земля – ​​пісок з чорноземом.

Садила я її всю за сортами, розділяючи квасолею, нагортаючи гребені і посипаючи амофоска. Люди, які садили з оранкою, скаржаться, що у них «печена» картопля, а у мене лише одна-дві верхні позеленіли.

І якщо сапкою або плоскорізом рихлити землю постійно, то блішки, хрущі, кліщі, гниль і т.д. повністю пропадуть.