S0S !!! Ув @ Га Небезпечна «НАША РЯБА» !!! ДОСЛІДЖЕННЯ ПОКАЗАЛИ, ЩО Курятини Косюк Може Віклікаті РАK !!!

У курятині ТМ «Наша Ряба», яку виробляє холдинг «Миронівський хлібопродукт» олігарха Юрія Косюка, були виявлені речовини, здатні викликати рак та інші смертельні захворювання

Про це йдеться в  новини,  опублікованій сьогодні. повідомляє.sulaslova.

Журналіст видання провів власне розслідування, а також звернувся до лабораторії, де дослідження курятини провели на професійному рівні.

«Я вирішив самостійно перевірити доступними мені методами один з найпоширеніших продуктів харчування – курятину. По-перше, це, напевно, найдоступніший м’ясо на ринку. По-друге, його їдять практично все (на відміну, скажімо, від свинини). По-третє, найчастіше повідомлення про отруєння були пов’язані саме з курятиною. Я вивчив список українських виробників і торгових марок курятини, і відправився по магазинах. На жаль, виявилося, що курку далеко не всіх основних виробників легко знайти в Києві. Тому для експерименту мені довелося задовольнятися філе ТМ «Наша ряба», «Гаврилівські курчата» і «Чебатурочка». Втім, під цими марками сумарно виробляється майже 80% української курятини », – пояснив автор матеріалу.

Він зазначив, що спершу спробував провести самостійне дослідження м’яса, яке дало зовсім невтішні результати для «Нашої Ряби» виробництва МХП Юрія Косюка.

«По-хорошому, самостійно можна перевірити продукти на радіоактивність, наявність антибіотиків і нітратів. (Останнє до м’яса не відноситься). Дозиметр показав, що всі три тестових зразка мають допустимий рівень радіоактивності. Однак на цьому хороші новини закінчилися. Тест-аналізатор на антибіотики після 3-годинної інкубації видав однозначний результат: значне перевищення норми в курятині ТМ «Наша Ряба», – йдеться в новини.

Далі журналіст відправив викликала підозри курятину «від Косюка» в лабораторію на допобследованіе, яке підтвердило і навіть посилило його висновки.

«Дійсно, в м’ясі виявилися антибіотики, причому, в кількості, дуже серйозно перевищує норму: 0,9 од / мл при нормі 0,01 од / мл (майже в 100 разів!). Мало того – дослідження показало, що в продукції МХП в 20 разів перевищує норму так звана бактеріальна забрудненість, тобто, зараженість бактеріями. Показник Кмафанм (число мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів) при нормі в 2 * 10 (5) КУО / г (колонієутворюючих одиниць на грам продукту) у «Нашої Ряби» склали 4 * 10 (6) КУО / г », – повідомив автор матеріалу.

За його словами, чи не краще справи у «Нашої Ряби» виявилися і з фізико-хімічними показниками. В результаті в цілому курятина Косюка виявилася смертельно небезпечним.

«Кислотний і перекисне число набагато вище допустимої норми, далеко за нормативами Держстандарту. Так, при нормі перекисного числа для охолодженої курки в 0,01 йоду, тут воно склало 0,5% йоду, опинившись перевищеним в 50 разів. Кислотне число склало 5 мг KOH * при максимально допустимій нормі 1 мг KOH. Висновки робіть самі, але не забувайте, що неякісне, зіпсоване м’ясо може привести не тільки до разовому розладу шлунка, а й до куди більш серйозних наслідків. А якщо говорити про такі концентраціях небезпечних речовин, які були виявлені в «Нашу Рябу» Косюка, то наслідки можуть бути аж до раку і смертельних захворювань. Бережіть себе! »- закликав журналіст.

Довідка:

* – Метод заснований на обробці жиру сумішшю оцтової кислоти і хлороформу розчином йодистого калію і титрування вільного йоду розчином сірчано-кислого натрію. Тому результат видається в% йоду.

** – Кислотне число виражають в міліграмах гідроксиду калію (KOH), витраченого на нейтралізацію вільних жирних кислот, що містяться в 1 г жиру.