Саакашвілі раптово засвітився в Україні, готується Майдан: що відбувається (ВІДЕО)

Колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі здався на території України і розповів про свої плани

Грузинський політик звернувся до українців через свій YouTube-канал. Він оголосив про радикальні реформи, які очікують країну в найближчому майбутньому.

“Український апарат за своєю природою повинен бути апаратом, який складається з незалежно мислячих людей, яких об’єднує одна головна мета: чи не прислужувати, а служити”, – заявив чиновник.

Екс-губернатор Одеської області показав місце, де незабаром планує побудувати адміністративний будинок нового типу. За словами Міхеїла Саакашвілі, чиновників перевезуть в географічний центр України – місто Шпола Черкаської області. Там серед “чистого поля” збираються звести сучасний офіс. Грузинський політик особисто відвідав велику площу і показав її українцям у відеоролику.

Як запевняє Міхеїл Саакашвілі, незабаром в Шполі замість сотень тисяч “дармоїдів і рєшал” перевезуть працювати всього кілька десятків тисяч молодих чиновників. Їх обіцяють відбирати шляхом конкурсу по таланту і професійним якостям. Саме новому поколінню доручать керувати мультимедійним центром управління ситуацією, який створять під землею.

Крім того, Міхеїл Саакашвілі бажає побудувати великий “майдан”, де українці зможуть висловити свої протести. Для цього до Шполи проведуть залізниці і автобани з усієї України. За його словами, максимальний час в дорозі складе всього чотири години.

За словами колишнього президента Грузії, кияни будуть раді позбутися від злодійкуватих політиків і чиновників в центрі української столиці. Замість адміністративних установ вони зможуть отримати більш корисні закладу: “центр міста Києва, там, де стоять старі совкові будівлі, де в довгих коридорах рухаються паперу, в великих кабінетах сидять рішали і вдають, що керують країною, а насправді – просто обдирають її і заробляють гроші, ось в цих будівлях в Києві будуть готелі, ресторани, музеї, будуть пішохідні вулиці, велосипедні доріжки”.

Як зазначив Міхеїл Саакашвілі, в Радянському Союзі до влади відбирали посередніх людей. Тих, хто хоч трохи відрізнявся від загальноприйнятих стандартів, швидко усували. Те ж відбувається в українській політиці зараз. Видатних людей труять, як в тварин зграях. Відбувається “напад на будь-якого, хто не їх”. Так позбавляють громадянства або очорнюють. Як приклад екс-президент навів українського політика В’ячеслава Чорновола, який відрізнявся від інших, а тому був убитий. Крім того, багато гідних людей загинули на передовій під час першої хвилі АТО. “Мені здається, що йде ось такий негативний відбір: кращі гинуть, або їх вбивають”, – підкреслив політик.

Джерело