Саакашвілі вигнали з України!

Лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі після затримання у Києві «повернений до країни попереднього перебування». Як відомо, останньої країною, звідки Саакашвілі потрапив до України була Польща.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

За його словами, правоохоронці «довели до Міхеіла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування» (реадмісія, — ред.).

Він додав, що рішення про реадмісію Саакашвілі виконували військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції.

«Дана особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство», — додав Слободян.

Нагадаємо, вдень 12 лютого Міхеіла Саакашвілі затримали люди у камуфляжі, коли він перебував у ресторані «Сулугуні» в Києві. Після затримання політика повезли у невідомому напрямку.

Як згодом з’ясувалось, Саакашвілі привезли до аеропорту «Бориспіль» для повернення найближчим рейсом до Польщі.

26 січня суд у Києві призначив Саакашвілі нічний домашній арешт.

Генпрокурор Юрій Луценко раніше заявив, що не проситиме повторний запобіжний захід для Саакашвілі.

У грудні минулого року позбавленого громадянства Міхеіла Саакашвілі затримали в Києві. 11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів узяти під домашній арешт Міхеіла Саакашвілі та відпустив його на час слідства. Прокуратура оскаржила відмову суду.

Джерело