САМЕ ВІД КІШКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВАШЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ! НЕ ДИВУЙТЕСЯ, ЦЕ ПРАВДА! МЕНІ КОЛИСЬ ОДНА ЗНАХАРКА РОЗПОВІЛА, ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ!

У більшості людей кішки викликають виключно приємні емоції. Але деякі відчувають до них відкриту неприязнь: коти їх дратують і нервують, а іноді навіть пробуджують ненависть до цих прекрасних пухнастиків.  Джерело

На це можна сказати: «А що тут такого, це моя особиста справа – любити їх чи ні!» Можливо, це і правда, але все-таки таке ставлення до котів – серйозний привід задуматися.

Кішки мають унікальну здатність

Кішка була одомашнена людиною ще тисячі років тому. Найголовніша причина тримати її вдома, як виявилося, – зовсім не ловля мишей і щурів, а в тому, що коти мають особливу біоенергетику. Вони можуть налаштовуватися на навколишнє біополе і входити з ним у резонанс, тим самим коректуючи його, а в деяких випадках навіть повністю відновлюючи.

І розповіді господарів пухнастиків про те, що після спілкування з вихованцем проходять всякого роду біль і нормалізується тиск – НЕ нісенітниця. Будь-яка «неполадка» в нашому організмі проявляється у вигляді спотворення енергетичної аури. Коти, відчуваючи це, намагаються виправити цей збій.

Здібності представників котячих на цьому не закінчуються. Коти – це певний індикатор добробуту людини. Якщо у нас в житті все добре, то і кішка веде себе спокійно, багато спить, їсть, вмивається.

Коли у вашому житті відбуваються неприємності, вихованець безпідставно нервує, погано їсть і перестає стежити за своєю гігієною. Особливо чутливо тварини сприймають скандали в родині, і найцікавіше, що вони стають на бік людини, провини якого в сварці менше. Наприклад, якщо ви незаслужено покарали свою дитину, кішка прийде його заспокоювати і відновлювати душевну рівновагу.

Як кішка і людина пов’язані між собою?

Зв’язок котів з людьми не односторонній – не тільки вони відчувають нас, але і ми їх. Тому так мало тих, хто байдужий до котам – є або неприязнь, або симпатія. Погодьтеся, часто котів ненавидять злі і нещасні люди, а також діти, які зазнали насuльства в сім’ї.

Але одне можна сказати сміливо: у тих, чия карма неабияк зіпсована, кішки викликають негативні емоції. Таким людям потрібно задуматися над тим, як змінити своє життя і зробити її щасливою і яскравою. І ось тоді ці пухнастиків буду вас радувати і тішити.