Секретна хитрість яка збільшить урожай картоплі на вашому городі

У цій статті хочемо поділитися з вами маленькою хитрістю, яка допоможе вам отримати відмінний урожай картоплі з вашої ділянки.

Кожен, хто вирощує картоплю на своїй ділянці, хоче отримати в результаті великі, смачні коренеплоди, які можна буде не тільки відразу приготувати, але і на зиму запаси зробити.

Природно, будь-яка городня культура вимагає до себе чимало уваги, і процес вирощування картоплі – не виняток – городники витрачають багато сил і часу на її посадку, підгортання, боротьбу зі шкідниками та збір врожаю, притому останній не завжди виправдовує очікування.

На щастя, з вирощуванням картоплі у мене проблем ніколи не виникало – ще в дитинстві, коли я гостювала у бабусі, вона навчила мене одну хитрість, якою я користуюся, і до цього дня. Мова зараз йде про один спосіб збільшення врожаю, який зможе перевірити на своїх картопляних грядках кожен – саме про нього ми і розповімо в даній статті.

Суть методу полягає в тому, що на картопляних кущах потрібно обірвати всі бутони і квітки , щоб, таким чином, рослина пустило всі свої сили і корисні речовини не на цвітіння, а на зростання бульб, завдяки чому їх розміри і кількість помітно збільшаться.

Для тих, хто почув про цю процедуру вперше, нагадаю, що подібні дії з рослинами повинні проводитися тільки чистими руками (а краще продезінфікованими), щоб ненароком не занести посадкам інфекцію.

Якщо ви сумніваєтеся в ефективності даного методу, раджу вам провести якийсь експеримент , який, як то кажуть, і розставить всі крапки над «і»: просто обірвіть колір на одному картопляному ряді, а на інших залиште все без змін – коли прийде час викопування врожаю, у вас буде можливість порівняти якість і кількість викопаних бульб в першому і в другому випадку. У моєму випадку урожай збільшився десь на 20-30%.

Я ж, повторюся, щорічно проводжу дану процедуру на власному городі – незважаючи на те, що картопляна грядка у мене не дуже велика, врожаю вистачає і на їжу, і на запаси. Раджу вам взяти даний метод на озброєння, якщо ви теж картопляних справ майстер – ця невелика хитрість не займе багато часу, зате допоможе в рази збільшити звичний урожай.

А які хитрості вирощування картоплі знаєте Ви? Діліться досвідом!