Секретний метод вирощування великого часнику

У цій статті ми розповімо вам, що потрібно зробити з часником зараз навесні, щоб ви отримали за підсумком сезону великі головки часнику.

Про це пише годинник, за матеріалами Наука і правда

Використовуючи цей метод який, ми вам зараз розповімо, ви будете вичавлювати з вашого часнику максимум. А витратите ви на це ви зовсім небагато зусиль. Ну давайте ж приступимо.

По-перше , трошки теорії, щоб добре розвивався часник щоб там були великі зубки, щоб виходила велика головка, ваша грунт, в якій висадили часник навесні або восени повинен бути дуже м’яким і рихлим

Якщо грунт дуже щільний і легко збивається після поливів, то часнику буде не комфортно в ньому зростати і, відповідно, не буде розвиватися.

Найпростіший спосіб це рихлити ґрунт у міжряддях, але так можна і загнутися, якщо постійно, після кожних поливів, робити це розпушування.

Також ще додамо, що часник любить вологу, але він любить вологий грунт, а не постійно мокру землю.

Бо якщо його поливати кожен день, то тоді великі головки часнику ви точно ніколи не отримаєте.

Для цього вам буде потрібно зробити прості речі. Дивіться, ось частина, зробленого для наочного прикладу.

Замульчуйте грядку часнику шаром десь в 2-3 см. Це, можна сказати, тонкий шар мульчі, звичайна солома, і здійсніть полив, також попередньо прорихліть грунт.

Під соломою, бачимо, темний вологий грунт, такий як раз як любить часник, і вже, як ви бачите, пройшов цілий гарячий день, волога може так триматися близько 2-ох днів під шаром соломи.

Тепер власне приступаємо до мульчування, перед тим як мульчувати, потрібно обов’язково розпушити грядки, щоб розбити ущільнену кірку, через яку важко проходити повітрю до коріння і, також, часнику буде легше розвиватися.

Потім приступаємо до мульчування часнику, просто накидаємо в міжряддя солому на 2-3 см, але не менше і розправляємо її рукою.

Таким чином, в першу чергу, ми прикриваємо грунт від палючих сонячних променів, які висушують і ущільнюють грунт, по-друге, солома ще є підгодівлею, так як вона перегниває в грунті і буде збагачувати біогумусом.

По-третє, ми скорочуємо кількість поливів, а це вже економія як грошей, так і часу.

При шарі в 3 см поливати часник можна один раз в 3-4 дня, навіть при жаркій погоді.

По-четверте, це економія наших з вами сил і здоров’я.

Не потрібно буде горбатитися в розпушуванні міжрядь кожні пару днів, після поливів, і в кінці року ви точно побачите відмінний результат – часник буде дуже великим.

Чим раніше ви зробите розпушування грунту і відразу мульчування, тим швидше часник зможе йти в ріст і формувати велику головку.

І в кінці звичайно ж не забудьте зробити полив – це потрібно для того, щоб в першу чергу прибити солому щільніше до грунту, коли намокне вона щільніше ляже і коли буде вітер не буде піднімати її і нести.

Дотримуючись вищенаведених рекомендацій, вам обов’язково вдасться виростити гарний урожай часнику на вашій ділянці.