Сeмeнчeнкo: “Хoчy, щoб ЦE пoбaчuв кoжeн yкpaїнeць! Пicля oпрuлюднeння є вcі зaкoннi пiдcтaвu для пpuтяrнeння до кpuмiнaльнoї вiдпoвiдaльнocтi Порошенка”

Вважаю що зараз з’явилися всі докази для притягнення до кримінальної відповідальності екс президента України Порошенко за статтею «державна зрада».

За Іловайськ. До цього були тільки наші слова проти їх слів. Але тепер почав говорити екс начальник генерального штабу Муженко.

Я не одразу помітив це інтерв’ю. Але тепер, після призначення нового генерального прокурора це якраз вчасно. Очевидно Муженко розуміє що його політичний дах зник і намагається виправдатися перед майбутнім судом.

Яку інформацію він підтвердив:

1) Рішення про штурм Іловайська приймалося в адміністрації Президента. І є протокол наради який може це підтвердити. (скан інтерв’ю Муженка у вкладенні).

2) Після оточення військ в Іловайську розглядалося два варіанти. Перший – оборонятися в Іловайську і чекати підкріплень. Другий – виходити на північ не через позиції росіян, а через слабкі позиції сепарів. Третій варіант – вихід на широкому фронті в район Маріуполя на південь. Муженко заявляє що це було б правильним рішенням. А далі, як він каже «сталось те що сталось».

Було прийнято рішення виходити за заздалегідь обумовленою з агресором маршрутами через їх позиції. Тепер увага. Ким було прийнято це рішення? «Мені президент поставив завдання узгодити маршрути з військовим керівництвом РФ».

Тобто наказ виходити прямо на закопані російські танки, на підготовлені позиції, фактично на розстріл, наказ не просто видати а узгодити з агресором маршрут виходу, віддав Верховний головнокомандувач. (Скан інтерв’ю Муженка у вкладенні).

Варто було стояти під дощем з лайна протягом усіх п’яти років щоб зараз почути це від генерала Муженка. Сподіваюся скоро почути його в суді. Звертаюся до Президента Володимир Зеленський і генерального прокурора Руслан Рябошапка. Іловайськ – поворотний етап війни. Там загинули найбільш мотивовані воїни України.
Все Мінскі – наслідок цієї зради. У вас є тепер свідчення Муженка. Є повна влада в країні. Передавайте справу до суду. Люди повинні дізнатися правду чому і як це сталося. А ці тварі повинні відповісти за все.

Прошу допомогти з репостом.

Джерело