Шалені статки і шалені витрати: Камалія та мільярдер Захур показали свій розкішний маєток(відео)

Родина Камалії та Захура – одна з найзаможніших у країні. Пакистанський мільярдер, який збагатів на сталі, став головним чоловіком у житті яскравої українки, йдеться в сюжеті ТСН.

Камалія, вона ж Наталя Шмаренкова, псевдонім для сцени обрала собі майже 20 років тому, а тепер користується ним і в звичайному житті. Заради чоловіка вона прийняла іслам, а він заради жінки поступився деякими суворими правилами, які передбачає його віра. “То в кіно з кимось цiлуюся, то обiймаюся – він уже звик”, – каже Камалія.

Захур часто супроводжує Камалію під час її виступів і контролює все – навіть у маленькій гримерці київської опери, де співачка готується до виступу. Чоловік слідкує за фігурою коханої та наклав заборону на солодке, хліб і деякі овочі.

“Ще м’яса багато не дозволяє”, – зізнається дружина. Суворий догляд компенсується щедрими подарунками: “Найдорожчий – літак!”. Він коштував 15 млн доларів.

Захур і Камалія пoзнaйoмилися 15 років тому, вже через тиждень він запропонував їй жити разом. Заради коханої мільярдер улаштував концерт на стадіоні в Донецьку.

Продюсер Камалії – її мама Інна Петрівна. Вона майже завжди поруч, і чоловікові доводиться з цим миритися, хоч іноді він не стримується. Десять років тому пара переїхала до розкішного маєтку, дизайн якого повністю розробила Камалія. Окрім цього, у них ще є будинки в Лондоні, Моcкві, Дубаї та на іспанському узбережжі. Обслуговують основний маєток 20 осіб – кухар, помічниці, гардеробниця, водії, садівник тощо. Є навіть людина, яка займається винятково собаками.

Камалія відверто зізнається, скільки грошей її чоловік витрачає на сім’ю – на дітей іде 50 тисяч, а дружина, з її кінним спортом, піснями та костюмами, з гумором називає себе “безлімітною”. Захур грошей на кохану не рахує та ділиться своїм девізом: “Чоловік народжений для того, щоби все життя виконувати прохання своєї коханої. І в цьому відчувати себе щасливим”.