Що потрібно внести в лунки при висадці томатів і перців, щоб отримати смачний і великий уржай

Вирощування огірків, перців, баклажанів, томатів, кабачків вимагає постійних турбот, не тільки для вирощування міцної розсади, але і в подальшому вирощуванні в городі відкритому грунті і теплиці.

Потрібні правильні підживлення, догляд, але в першу чергу залежить від сорту рослин, але найбільше від правильного догляду всього літнього сезону.

Адже успіх залежить багато в чому від того, що потрібно класти в лунку при посадці навесні.

Адже саме поживні речовини дадуть кущах силу для хорошого розвитку і рясного плодоношення.

Якщо ми забезпечимо рослини під час висадки розсади всім необхідним, то розсада добре приживеться, буде рости сильною і міцною, а в подальшому дасть відмінний урожай.

Щоб отримати хороший врожай, потрібно теплицю готувати з осені, якщо грунт важкий і кислий, то під осіннє перекопування вносимо пісок з вапном, якщо у кого є гній, то заправляємо грядки, і перекопуємо.

Навесні потрібно знову перекопати, щоб грунт був пухким, можна внести під весняне перекопування мінеральні добрива, але ми рекомендуємо вносити в кожну лунку при пересадці, ніж по всій площі теплиці.

Вносячи в лунку, кожна рослина, його коренева система отримає свою підгодівлю, та й економія добрива.

Кожну лунку проливаємо триходермином для дезінфекції, томати висаджуємо похило, якщо вони високі, а ось перці ніколи не заглиблюють, садіть на таку ж глибину, в чому росла розсада.

Під час висадки розсади рекомендуємо використовувати народні засоби.

У лунку закладаємо 50 гр перегною, потім жменю змоченого цибулиння, щоб запобігти захворюванням рослин, жменю деревного попелу і звичайно пів чайної ложки суперфосфату.

Все перемішуємо, проливаємо лунку теплою водою і висаджуємо.

Засипавши коріння ущільнюємо і мульчуємо грунт навколо рослин.