Що потрібно зробити, щоб дзеркала на автомобіля не покривалися дощовими краплями і льодом

Без дзеркал заднього виду водій під час руху обходитися ніяк не може. Дзеркала грають важливу роль в забезпеченні безпеки руху. Оглядовість дзеркал значно знижується під час негоди.

Дощові краплі затримуються на дзеркальній поверхні і заважають якісному огляду. Водієві постійно доводиться боротися з проблемою протирання дзеркал, або намагатися розгледіти дорогу крізь водну перешкоду.

Досить важко доводиться водіям і взимку. У морози дзеркала покриваються льодом. Справитися з проблемою може тільки обігрів дзеркал. А такою корисною функцією обладнані далеко не всі автомобілі.

Так що ж робити? Як впоратися з проблемою і бажано без особливих вкладень? Чи є нехитрий спосіб боротьби з дощовими краплями і льодом? Можемо з упевненістю сказати, є дещо підходяще!

Вирішення проблеми насправді дуже просте. Очистити дзеркала від крапель можна за допомогою звичайного засобу, який є в арсеналі будь-якого чоловіка.

Щоб впоратися з краплями дощу потрібно всього лише обробити дзеркала піною для гоління, або гелем для гоління. Великої різниці в даному випадку немає.

Звичайно можна використовувати спеціалізовані засоби типу “Антидощ”, які потрібно не забути придбати в атомаге. А ось піна для гоління є завжди.

Отже давайте простежимо алгоритм роботи. Для початку потрібно як слід вимити поверхні дзеркал, а потім витерти насухо. Запастися чистими паперовими серветками або рушниками.

На одну серветку наносимо піну розміром з горошину. Більше не потрібно, адже дзеркала мають не дуже велику поверхню. Розтираємо по дзеркалу піну так щоб з’явився білий наліт.

Чистою серветкою розтираємо наліт по поверхні до повної чистоти. Те ж саме потрібно повторити з іншим дзеркалом.

Тепер краплі дощу дзеркалам не страшні. Вода буде скочуватися з поверхні не затримуючись. Що значно поліпшити видимість. До речі така обробка допоможе і від криги врятуватися.

За тривалістю обробки піною для гоління вистачає приблизно на місяць. Адже на дзеркалах двірників немає, а значить покриття залишиться недоторканим довше ніж на лобовому склі.