Що варто зробити з кущами солодкого перцю на початку літа, щоб отримати бурхливе цвітіння і рясний урожай

Щоб отримати стрімке цвітіння і рясне зав’язування, а в підсумку хороший урожай солодкого перцю, чаклувати над кущами треба ще на перших стадіях їх розвитку.

Рекомендації для гарного врожаю перцю:

1. Перець цвіте добре, при цьому плоди не зав’язуються, а після цвітіння перчики опадають. Вам знайома ця проблема? Тоді квітки запилюйте в теплиці вручну (пальцем або за допомогою пензлика).

2. Перший головний перчик, який з’являється з “центру” куща, не варто видаляти. Він дає ранній урожай. Хоча особливої різниці можна не помітити: хіба що урожай поспіє пізніше і буде на один плід менше.

3. Обов’язково зрізайте зайві поодинокі листочки (до першого розгалуження) садовими ножицями, щоб поживні речовини надходили до верхівки, а не затримувалися в низах стебла. Цього достатньо для первинного формування.

4. Після процедури обрізання підгодуйте універсальними азотно-фосфорними або азотними добривами.

Кілька важливих нюансів

Знати про правильний догляд, виявляється, недостатньо! Якщо ви вирощуєте перець в теплиці, уважніше підходьте до вибору культур-сусідів. Тримати поруч баклажани і перці не можна – вони переопилятся і дадуть мізерний урожай. А ось помідори або зелень в цьому плані абсолютно безпечні!

Більш того, перець, який ріс в закритому грунті, зазвичай врожайніший. Тому подумайте, куди садити розсаду.

Повірте, доглядати за своїми рослинами не так важко. Зате ви будете впевнені, що отримаєте хороші товстенькі перці як винагороду за ваші зусилля.