Щoйнo відійшов у вічність відомий український журналіст

У Києві на 53-му році життя помер відомий український спортивний журналіст і коментатор Олександр Журахівський. При цьому причини смерті не повідомляються. Про це в понеділок, 2 вересня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на сторінку його колеги Олександра Свірін в Facebook.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив його давній колега Руслан Свірін.

“Тільки день тому розповідав одній людині про першому складі спортредакціі” Інтера “на чолі з Олександром Жураховським. І ось сумна звістка – він пішов за горизонт. Тут і слів немає. Один смуток. Скільки років разом пропрацювали, скільки подій були висвітлені … Спочивай з світом, Олександр … “- написав Свірін.
Журахівський відомий по своїй роботі на телеканалах “Інтер” і “Перший національний”, останнім часом був ведучим на радіо “Ера”. Крім роботи в кадрі журналіст відомий і своєю коментаторської діяльністю. Зокрема, Журахівський неодноразово коментував матчі збірної України з футболу.
Саме Журахівський тонко прокоментував безглуздий гол з центру поля в ворота збірної України в матчі зі Словенією у відборі на Євро-2000. Тоді він вимовив культову фразу “Сашко, де ти гуляв ..”.

 Відзначимо, що Олександр Журахівський був одним з перших, хто стояв біля витоків каналу “Інтер”, де керував відділом спортивних новин, а також посприяв закупівлі прав на трансляцію матчів чемпіонату Англії і збірної