Щ0йно 18:30! Андрій Білецький зробив ТЕРМІНОВУ заяву щодо останніх подій у Черкасах

Що трапилося в Черкасах?

Сотня ветеранів війни на Сході прийшли на мітинг одного з кандидатів у президенти, який за сумісництвом є і Головнокомандувачем. Прийшли подивитися йому в очі і поставити просте питання – чому ще не в тюрмі його похресник та його бізнес-партнер Свинарчуки: молодший та старший? Порошенко і вся його вертикаль хочуть про них забути. Але, нагадаю, це ті самі, які крали сотні мільйонів, а скоріш за все – мільярди з оборонного бюджету Країни.
Мені здавалося, що як Головнокомандувач Порошенко повинен бути радий спілкуванню з ветеранами, а як кандидат у президенти – радий спілкуванню зі своїми громадянами і потенційними виборцями. Але чомусь реакція його була дивною. Він заскочив у мерседес і кортеж рвонув ледве не давлячи людей, звезених (зігнаних) на пропрезидентський мітинг.

Порошенко втік, вчергове виставивши поліцію як живий щит. Поліція вкотре вирішила захищати владу крадіїв, а не українців, що постраждали від неї. Шкода.

Зараз лунає вереск порохоботів про правопорушення з боку націоналістів. Але єдине правопорушення за вчорашній день – це дії силовиків з незаконного перекриття київських вулиць і недопущення ветеранів на передвиборний мітинг.

Шкода, що ветерани були позбавлені можливості спитати у Президента, як на крові наших бойових друзів він з компанією став мільярдером.

Але повірте, ми спитаємо і дати відповідь доведеться. Перед усією Країною.

P.S. Ветеранів була сотня, тому що дві тисячі людей, які їхали з Києва, були 12 разів (!) незаконно зупинені поліцією і приїхали вже після втечі Порошенка.

Слава Богу, люди з мітингу Порошенка активно підтримували наших хлопців і навіть допомагали зупиняти кортеж!

Ваші прихильники, Петре Олексійовичу, існують лише на теренах інтернету) І ті – за скромну плату на вкрадені в України гроші.

Андрій Білецький