Щ0йно 20:15! Телеканал «1+1» зробuв rучну заяву про позов Петра Порошенка до суду

Група «1+1 медіа» відреагувала на наміри президента Петра Порошенка подати позов проти телеканалу «1+1» за дезінформацію (озвучені головою фракції «Блок Петра Порошенка»), зазначивши, що готова відстоювати свою правоту в суді.

«Група «1+1 медіа» готова відстоювати свою правоту в судовому порядку мовою фактів і доказів. І в той час, поки армія ботів розганяє дезінформацію у соціальних мережах, ми продовжимо висвітлювати та доносити всю важливу та достовірну інформацію до своїх телеглядачів», — зазначив телеканал.

Також медіагрупа заявила, що звинувачення в дезінформації напередодні виборів схожі на «елемент передвиборчої промокампанії».

І вказала, що поширення таких заяв, «що не мають конкретики та фактажу», свідчить про тиск на незалежні ЗМІ та свободу слова — що є «неприпустимими з боку чинного президента».

Нагадаємо, телеканал «1+1» 30 березня — в «день тиші» перед виборами — транслюватиме низку проектів студії «Квартал 95» кандидата в президенти Володимира Зеленського. Група «1+1 медіа» пояснила, що не вважає це порушенням законодавства, бо в шоу Зеленський є актором, а не кандидатом.

Телеканал «1+1» належить олігарху Ігорю Коломойському, проте Зеленський заперечує будь-яку залежність від олігарха. Сам Коломойський вважає, що Україна потребує не одного Зеленського, а мільйонів Зеленських.

джерело