Щ0йно пізно ввечері Порошенко звернувся до Путіна, з цими словами (ВІДЕ0)

На полігоні в Одеській області пройшли випробування нових українських ракетних комплексів “Вільха М”. Примітно, що президент стежив за пусками ракетних систем: відео з кабінету Порошенко в АП було опубліковано на сторінці глави держави в соціальній мережі.

За спеціально встановленою цим президент провів переговори з главою РНБО Олександром Турчиновим і міністром оборони Степаном Полторак, які доповіли йому про успішні випробування. “Вітаю Україну з успішними випробуваннями комплексу” Вільха М “, систем залпового вогню з підвищеною точністю, з підвищеним радіусом дії, які дуже чекають сьогодні в військові …

Ми йдемо в НАТО не з простягнутою рукою, а як повноцінний, повноправним членом Альянсу, який сьогодні захищає демократію, свободу на європейському континенті, даючи відсіч агресору – Російської Федерації “, – написав український президент на своїй сторінці в соціальній мережі.

На опублікованих кадрах показані пуски ракет по цілях умовного противника: в разі успішних випробувань ракетні комплекси будуть прийняті на озброєння української армії.

Джерело