Щ0йно Зеленський висловився про приїзд Саакашвілі (відео)

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський під час відвідин виборчої дільниці в Києві на питання журналістів, висловився про бажання приїхати в Україну екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі. Про це в неділю, 31 березня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на відео в Facebook.

“Саакашвілі, досвідчений шановний в світі політик, багато робить для розвитку демократії в Україні. Досвід Саакашвілі потрібен будь-якому президенту. Михайло вправі розраховувати на найвищі посади в країні”, – заявив Володимир Зеленський.

У відповідь на цю заяву, Саакашвілі також відповів приємним заявою.

Канал грузинського олігарха, задаючи питання, сподівався, що Зеленський відповість: Так що ви, який ще Саакашвілі, нехай забирається в свою Грузію, – більшість українських “політиків” відповіли б саме так! “- прокоментував відео екс-президент Грузії Михайла Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на території України 31 березня проходить перший тур президентських виборів. Офіційно виборчі дільниці розпочали приймати виборців о 8:00 неділі. Важливо відзначити, що закриються виборчі дільниці 20:00.

джерело