Що відбувається з тілом через 10 годин після нанесення лаку на нігті

Нас всім відомо, що не можна занадто часто користуватися лаком для нігтів: так вони почнуть слабшати і жовтіють. Але насправді цей косметичний засіб завдає набагато більшої шкоди нашому здоров’ю, ніж прийнято вважати.

Ми не будемо переконуватися вас відмовлятися від манікюру. Тутка лише розповість про те, який негативний вплив чинить лак для нігтів на наш організм.

Що становить найбільшу небезпеку для здоров’я?

Небезпека лаку полягає в його токсичності. Деяка сучасна косметика для нігтів містить ось ці компоненти, які можуть руйнувати ваше здоров’я:

Вченими було проведено дослідження, в якому взяли участь 24 жінки. Через 6 годин після того, як учасниці нанесли лак на нігті, у більшості з них був відзначений підвищений рівень дифенилфосфату – речовини, яка є похідною від трифенилфосфату і утворюється в процесі метаболізму. А через 10 годин опісля рівень дифенилфосфату в організмі всіх учасниць вже в 7 разів перевищував норму. Це насторожує.

Як вибрати лак, який буде безпечний для здоров’я?

На деяких лаках є спеціальні позначки:

  • «5-Free» – позначка означає, що лак не містить формальдегід (formaldehyde), його похідні смоли (formaldehyde resins), толуол (toluene), дибутилфталат (dibutyl phthalates) і камфора (camphor).
  • «3-Free» – означає, що в лаку немає тільки 3 компонентів: formaldehyde, dibutyl phthalate і toluene.

Тому перш ніж купувати лак для нігтів, в першу чергу зверніть увагу на склад,адже ваше здоров’я у ваших руках.

За матеріалами