Щойно о 14:45 Юля йде ва-банк! Безпрецедентна заява Тимошенко “Я вимагаю від Порошенка негайно…”

Лідер партії “Батьківщина” і кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що оскільки наразі  імпічмент неможливий діючий президент Петро Порошенко має зняти свою кандидатуру з президентських виборів після скандалу щодо розкрадання в “Укроборонпромі”.

Про це вона сказала під час погоджувальної ради у понеділок.

За її словами, у парламенті покриваються оборудки на оборонних коштах.

Ми вимагали негайного імпічменту президента. Але зрозуміли, що сьогодні такої волі ні в парламенті, ні в Генпрокуратурі, ні в Верховному суді немає. Тому що більшість в парламенті – це подільники, генпрокурор – це кум, а Верховний суд створений як кишенькова структура діючого президента”, – заявила Тимошенко.

Вона додала, що її фракція також вимагала створення відповідної тимчасової слідчої комісії у парламенті ,але необхідна постанова не була зареєстрована, а розслідування справи щодо Порошенка передали вже існуючій ТСК під керівництво представника “Блоку Петра Порошенка”.

“Ось так працює сьогодні Конституція і закон. Президент – злочинець, він відмивав гроші армії. Це сьогодні вже є очевидним. І тому я вимагаю від Порошенка зняти свою кандидатуру з виборів і йти знімати імунітет з себе і відповідати перед законом“, – закликала політик.

Кандидат у президенти додала, що якщо Порошенко не зробить цього сам, то новий президент змусить його відповідати.

“Якщо зараз цього не буде зроблено, то новий президент притягне до кримінальної відповідальності і Порошенка за корупцію на грошах армії, і його корупційне оточення – Свинарчуків, їхніх дітей, друзів і подільників“, – додала Тимошенко.

Також вона поскаржилася, що діюча влада нібито переслідує її однопартійців і Україну перетворили на “37-й рік часів Сталіна”.

У свою чергу голова фракції БПП Артур Герасимов пригадав Тимошенко газові контракти 2009 року, зазначивши, що за кошти від цих контрактів президент РФ Володимир Путін купив чимало танків, а також вкотре дорікнув їй за розбазарювання армії за часів прем’єрства Тимошенко та “російських кураторів”.

“Коли у вас, Юліє Володимирівно, у штабах сидять російські куратори і, мабуть, використовуються російські гроші, то вибачте ми не тільки закликаємо створити ТСК, а й звернулися до вас скласти мандат на час розслідування, але ви це проігнорували”, – сказав нардеп.

Після цього Тимошенко заявила, що ніяких російських політтехнологів у її штабі немає.

У залі почалася сварка, яку намагався зупинити спікер Верховної ради Андрій Парубій.

Він закликав депутатів і кандидатів у президенти утриматися від маніпуляцій і не проводити передвиборну агітацію у стінах парламенту.

Джерело