Щойно Сергій Притула не стримуючи емоцій виступив з сильною заявою

Відомий телеведучий та громадський діяч Сергій Притула нещодавно був приємно здивований поведінкою українців, які жваво відгукнулися на його заклик про допомогу військовим.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Сергій Притула опублікував допис, в якому прозвітував про свою роботу волонетра та висловив захопленнями співвітчизниками, які невтомно підтримують нашу армію:

“Думав написати про це у суботу, але там буде про що писати. Та і, зрештою, дуже важко тримати в собі емоції, коли ти просиш людей накидати 30 000 гривень, яких не вистачало для придбання тепловізорів, а люди послухали, подумали і перекинули 430 000 гривень!!!! Понад 1000 переказів за 2 доби!!!

Це не що інше, як ляпас мокрою шматою по обличчях тих, хто засипає соцмережі фразами “люди втомились від війни”, “скільки можна давати грошей на Армію” і т.д.! Ми невтомні! І ми й далі готові підставляти плече Армії там, де держава трохи не встигає!!!

Друзі, вдячності моїй немає меж, позаяк, коли я писав про тих 30К, то я розумів, що отримавши їх і освоївши ті кошти, які були зібрані у березні, у мене буде майже повністю обнулений бюджет. А так… я сміло входжу у квітень місяць і продовжую приймати запити від підрозділів.

Сьогодні був гарний день. По-перше, було придбано ті два тепловізійні бінокуляри (а це найбільша стаття витрат цього місяця), по-друге, снайперам з 17-ї танкової було передано потужний снайперський комплекс групи stiller tac 338. Він був повністю попередньо оплачений, сьогодні, нарешті перейшов у руки снайпера.

Тепер звіт за березень попунктно:ВЧ А3358 Цех ремонту та обслуговування військової техніки ЗСУ “іноземного походження”. Спільно з фондом “ДАР” ми свого часу прикупили і передали Ігору Симутіну величезний евакуатор, здатний перевозити важку і габаритну техніку.

Постала потреба у лебідці до евакуатора -28 932 грн. Традиційна щомісячна допомога кременчуцькому центру підготовки снайперів ССО через організаційні потуги Олексія Сухарулідзе з “Народного Тилу” – 25 000 грн. Щомісячна допомога пальним для парамедиків “Ангели Тайри” – 27 260 грн. “Добили” придбання джипу для 14 ОМБР – 71000грн. Бінокуляри Archer TGX-3/75 i DTNV-4 для 93 бригади – 8000$+5000$ відповідно = 355 000 грн. Сумарно за березень освоєно: 507 192 грн. Від початку року освоєно 1 574 827 грн.

Рухаємося геть зовсім непоганими темпами і є корисними на різних напрямках: оптика, квадро та октокоптери, снайперські комплекси, набої, пальне, транспорт і т.д. Низький уклін кожному за ваш вклад! Дякую за те, що довіряєте. Це і велика відповідальність і, водночас, великі крила за спиною! Дякую, браття і сестри!Зробіть репост, якщо вам не шкода, щоб люди бачили – немає нічого неможливого для українців! МИ Є СИЛА! Збираємо далі! Допомагаємо далі! Працюємо, панове!”

Джерело