Шість порад вирощування багатого врожаю огірків

Зовсім скоро розпочнеться сезон посадок. Пропонуємо вам статтю в якій розповімо декілька рекомендацій по вирощуванню огірків.

Збережіть, щоб не загубити!

Шість порад від всіх недуг огірків:

Порада перша

Після появи сходу у фазі розвитку 3-4 листочків огірки потрібно обробити наступним складом:

У відро води додати 30 крапель йоду, 20г господарського мила і 1 л молока. Обприскування таким складом можна проводити через кожних 10 днів.

Порада друга

З вечора замочити булку хліба у відрі води, вранці розім’яти хліб, додати маленьку бульбашку йоду, розвести 1 л рідини у відрі води і побризкати огірки. Рідину, що залишилася, можна зберігати в прохолодному місці. Цим розчином обробляти грядки кожні 2 тижні, і до осені огірки, і бадилля збережуться зеленими.

Порада третя

Розвести у відрі води 2 літри молочної сироватки і 150г цукру. Обприскати і полити огірки. Після такої обробки на огірках і перцях знову утворюються зав’язі, і вони дають плоди.

Порада четверта

700-грамову банку цибульного лушпиння висипати в 10-літрове відро води і довести до кипіння, зняти з вогню, закрити кришкою і настоювати 12 – 14 годин. Процідити, віджати лушпиння. Розбавити водою: на 1 л настою – 4 л води. Рясно обприскати бадилля огірків, також обприскати і пролити грунт.

Порада п’ята

Обприскати і полити огірки розчином молочної сироватки: 1 л сироватки на 5 л води.

Порада шоста

Відрегулювати полив: можливо, огіркам не вистачає води або вода для поливу дуже холодна.

Дотримуючись вищенаведених порад, вам вдасться домогтися гарного врожаю огірків.