Шкірка з картоплі — це корисне добриво для усіх рослин. Як зберегти її до весни

Шкірка з картоплі це унікальне добриво для рослин.

В картопляній шкірці міститься багато мінеральних речовин, також у складі її є крохмаль та калій. Якщо її покласти в компостну яму, то виходить дуже цінне добриво. Також, його використовують для захисту садових та городніх культур від шкідників, таких як дротяник, колорадський жук, плодожерка та слимак.

Під кущі ягідних культур: малини, смородини, аґрусу, полуниці, садівники кладуть очищені шкірки від картоплі. Завдяки великому вмісту органічних речовин та мінералів природного походження, збільшується врожай ягід в декілька разів.

Також, шкірки можна класти або компост з них, на протязі всього сезону для підживлення чи під час посадки під різні садові рослини: фруктові дерева, квіти, капусту, огірки, помідори, перці.Взимку цінну шкірку не потрібно викидати. Її можна заморожувати або висушити на батареї чи у духовці.

Весною картопляні очищені шкірки висипають в велику бочку, заливають киплячою водою та дають настоятись декілька днів. Суміш розбухає та стає кашоподібної консистенції. Її кладуть в посадкові ямки, притрусивши трішки землею та садять туди розсаду.

Багато куди можна застосовувати цю кашу. Наприклад, поливати рослини сумішшю картопляної каші з водою.