Швидко позбутися від зайвих кг допоможе ця дієта

Дієта на гречці – відмінний спосіб швидко схуднути, тим більше, що така дієта вважається ще й корисною для здоров’я.

Якщо вам необхідно терміново схуднути, наприклад, перед відпусткою, де передбачається дефіле в купальнику, гречана дієта — одна з найбільш комфортних, так як дозволяється їсти гречку без обмежень. Але щоб гречана дієта була максимально результативною і корисною, необхідно дотримуватися кількох правил, передає Ukr.Media.

Термін дотримання дієти від 1 до 14 днів — якщо сидіти на гречці довше, можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям, так як організм буде відчувати дефіцит вітамінів і мінералів.

Щоб гречка принесла максимальну користь, необхідно її правильно готувати: з вечора промити і залити гречану крупу (в ідеалі використовуйте зелену, необжарену) окропом у пропорції 1:2 і залишити на всю ніч, обгорнувши теплою ковдрою.

Гречку потрібно їсти БЕЗ нічого, тобто на період дієти виключаються сіль, спеції і будь-яке масло. Зате саму гречану кашу можна їсти скільки душі завгодно.

Пийте не менше 2 літрів води в день. Також дозволяється «голий» (без нічого) чай краще зелений, від кави постарайтеся відмовитися або хоча б пийте не більше 2 чашок в день.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО: ретельно пережовуйте гречку перш ніж проковтнути. Тут доречно згадати правило йогів: тверду їжу треба пити, а рідку — єсти.

Джерело