Сiк, який винайшoв цей чoлoвік вбивaє paк за 42 дня і врятувaв вже 45 000 життiв!

Австрієць Рудольф Бреусс присвятив все життя пошукам ліків від paky. Існуючі препарати його не влаштовували ні ефективністю, ні наявністю важких побічних ефектів. Але до кінця життя він, здається, домігся, чого хотів: він розробив формулу ідеального овочевого соку, який стимулює імунну систему і фактично змушує її атакувати pakові клітини. І що цікаво, цей сік довів свою ефективність. Ще за життя Бреусс перевірив свою розробку на 45 тис. Хворих на pak. Ефективність – майже 100-відсоткова. У ній він також розповів про те, що розробив спеціальну дієту, яка триває всього 42 дні.

Сенс – в тому, щоб весь цей час не їсти нічого, крім його овочевого соку і чаю. Це дозволить позбавити pakові клітини цукру і інших потрібних їм поживних речовин, але при цьому підтримувати життєздатність здорових клітин. Крім того, обіцяється, що після такої дієти загальний стан організму значно покращиться.

Ось як приготувати цей чарівний овочевий еліксир:

Складові:

Цукрові буряки – 55%; Морква – 20%; Корінь селери – 20%; Картопля – 3%; Редис – 2% У відсотках вказані пропорції. Пити можете стільки, скільки хочете. Головне – не вживайте в цей час цукру, м’яса, а краще – взагалі обмежтеся тільки цим соком, і, якщо немає можливості, овочами, які входять до його складу. Не тільки для хворих. Буряк багатий антиоксидантами, вітамінами С, В1, В2 і В6. У ньому також міститься фолієва кислота, калій, фосфор, магній, кальцій, натрій, залізо, цинк. Саме тому цей овоч вважається одним з найбільш корисних. Але головне: в ньому міститься «бетаціани» (до речі, саме через них він такого пурпурного кольору). Багато досліджень підтвердили, що буряк – ефективний засіб в боротьбі з pakом і лeйкeмією. Бетаїн – це така амінокислота, яка має потужні протиpakові властивості: просто руйнує клітини пyxлинної тканини. Вона ефективно пригнічує все запальні процеси в організмі, має антиоксидантну дію.

До речі, baгітним жінкам цей сік теж дуже корисний: містить високий рівень фолієвої кислоти. А ще він стимулює функції печінки і жовчного міхура, позбавляє від закрепів і головних болів, вирішує проблеми зі шкірою і дозволяє з меншим болем справлятися з мeнструальними спазмами. Загалом, буряк – справжня лікарська панацея, яка повинна стати невід’ємною частиною вашого щоденного раціону. А сік – кращий спосіб вживати її. Якщо, звичайно, ви не любите червоний борщ.

Джерело