Сім секретів відмінного цвітіння ваших кімнатних рослин

У кожної господині вдома є хоч одна кімнатна рослина. І це не дивно адже правильно підібрана кімнатна рослина додає свою ізюминку краси в інтер’єр. Але щоб вони пишно і довго цвіли, варто знати деякі хитрощі догляду за ними. Саме про це далі і поговоримо.

При виборі кімнатної рослини ми завжди звертаємо увагу на зовнішній вигляд листя і кольорів, форму. Але кожна рослина має свою індивідуальну енергетику, впливаючи на стан людини. Красива кімнатна рослина — це, перш за все правильний догляд і умови вмісту. Навіть невеликі погрішності у відході можуть привести до появи коричневих сухих плям або висихання кінчиків або країв листя.

Догляд за кімнатними рослинами

Так само не маловажну роль відіграє температура і вологість в кімнаті.Щоб ваші квіти зростали красиво, пишно і тішили око — прислухайтеся до порад дослідних флористів! Ці рекомендації обов’язково допоможуть вам розвести прекрасний квітучий сад на підвіконні!

Вода — головна основа життя всіх рослин. Для кожного виду рослин полив має бути індивідуальний. Так само кімнатні рослини обов’язково потрібно підгодовувати, якщо ви хочете красивого цвітіння і пишного листя.

Цукор – Найнатуральніший спосіб добрив, для підгодівлі кімнатних рослин . Цукор розпадається на глюкозу і фруктозу. Саме глюкоза і робить чудеса. Вона є джерелом енергії всіх процесів життєдіяльності рослин. Для приготування такої підгодівлі потрібно розвести 1 ст. ложку цукру в 0,5, літра води або просто посипати землю цукром в горщику, а потім полити.

Касторова олія – Ідеально личить для квітучих рослин. зонадобится 1 чайна ложка касторової олії на 1 літр води. Застосування касторки: рослини швидше зростають, красиво квітнуть і не хворіють.

Деревний попіл – Флористи рекомендують її для профілактики хвороб рослин. Найпоширенішим способом використання золи є додавання її в рідину. Це велика кількість, звичайно це 100-150 грам деревної золи розводять у відрі води, перемішуємо і полив готовий. Застосовувати попіл не частіше за один раз в місяць.

Скориночки гранатів або будь-яких цитрусових -Так само цілюща і прекрасна підгодівля. Беремо скориночки будь-яких цитрусових і заливаємо їх водою, залишаємо на добу настоюватися, і поливаємо.

Аспірин – Кожні два місяця додають в поливальну воду пігулку аспірину. Одна пігулка на один літр води. Якщо виконувати цю умову, то рослини будуть стійкими до хвороб, а їх листя матиме насичений зелений колір. Окрім цього ще і збільшитися швидкість зростання.

Сік алое – Це біогенний стимулятор рослинного походження. Він ідеальний природний стимулятор зростання для рослин. Застосовувааня соку допоможе виростити сильну і красиву рослину за короткі терміни. Приготування: у півтора літрах води розвести одну чайну ложку соку.

Молоко – Молоко рекомендують не лише для поливу (1 чайна ложка на 1 літр води). Так само ще розчином молока з водою можна протирати листя в співвідношенні 1:10. Намочивши ватяний диск, приготованою рідиною, протирають листя один раз в тиждень. Листя блищатиме, радуючи своєю красою і свіжістю.

Для того, щоб кімнатні рослини квітнули і розвивалися необхідно проводити регулярну пересадку. При пересадці рослини отримують живильні речовини, а при заміні землі — розвиток кореневої системи. Весна — кращий час для пересадки.

Отже, дотримуючись вищеперелічених рекомендацій ваші кімнатні рослини будуть радувати Вас довго своїм пишним цвітінням.