Сімейний підряд: Став відомий таємний зв’язок Савченко і підозрюваного в підготовці замаху на Порошенко Рубана

У Службі безпеки України заявили про зв’язок затриманого керівника «Офіцерського корпусу» Володимира Рубана з помічником позафракційного нардепа Надії Савченко Олегом Мезенцевим, передає Корупція.Інфо

Останній, втім, заперечує свою причетність до справи Рубана, посилаючись на те, що він знаходиться за кордоном. У той же час журналіст Андрій Дзиндзя стверджує, що Мезенцев не просто помічник Надії Савченко, а ще й молода людина її сестри Віри, передає УКРОП.

«Я не знаю, навіть нічого сказати. Я сам дізнався сьогодні з новин. Останній раз бачилися в Академії – я вчився з його синами, він прийшов на випускний до сина, там в останній раз ми і бачилися », – заявив в коментарі ТСН Мезенцев.

За його словами, випускний в Академії відсвяткували в кінці лютого. А до того моменту він бачився з Рубаном в навчальному закладі, а їх спілкування нібито обмежувалося привітаннями.

Мезенцев уточнив, що більше не працює з Савченко. Він звільнився і поїхав працювати за кордон, звідки отримав запрошення на роботу. Посада свою він не уточнив. За його словами, правоохоронці до родичам не навідувалися. А з іншими фігурантами підозри він не знайомий.

«Маячня, марення, ще раз бред. Рубан ніколи з собою не возив чогось нелегального. Я досить непогано знаю Рубана. Тим більше, возити міномети в меблів. Військові розуміють, що мінометом ти нічого не зробиш, а стрілецьку зброю. Я правда не знаю, на кого це розраховано. Швидше за все, на емоційних людей, які сприймають все за чисту монету. Але Рубан далеко не така дурна людина, щоб готувати якісь теракти, тим більше замах. Рубан – парламентер », – заявив він.

Тим часом, журналіст Андрій Дзиндзя написав у своєму мікроблозі в Twitter, що Мезенцев є молодою людиною сестри Савченко Віри.

«Це так забавно. Савченко своїх не здає. Найсмішніше що Мезенцев, є хлопцем Віри Савченко! »- підкреслив він.

Так, в інтерв’ю нардеп розповіла, що Мезенцев досі є її помічником. За її словами, він написав заяву, тому що знайшов роботу. Однак, сам процес звільнення може зайняти час. Де саме знаходиться Мезенцев, Савченко не уточнила.