Скандал у Раді: МВФ не дає розслідувати злочини Гонтаревої та режиму Порошенка

Спікер Разумков вилучив з порядку денного на сьогодні постанову про створення тимчасової слідчої комісії «Про розслідування діяльності керівництва НБУ і ФГВФО за 14-19 роки».

Як повідомив Олександр Дубинський, на питання про те, хто прийняв таке рішення, була дана відповідь: «рішення прийнято Кабінетом міністрів та Офісом президента після консультацій з МВФ».

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

Також депутат повідомив, що не отримав відповіді на питання, “навіщо нам усі вищезгадані органи, якщо всі рішення тепер приймаються в МВФ”.

«Тепер здогадуюся, що якщо Гонтареву і Ко прийнято рішення не чіпати, то Порошенку точно можна не переживати», – додав він.

Нагадаємо, 17 вересня у Гореничах під Києвом згорів приватний будинок глави Національного банку в 2014-2018 роках Валерії Гонтарєвої. Основною версією правоохоронці назвали умисний підпал.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає інцидент проявом кримінального тиску і пообіцяв, що правоохоронці розслідують справу та докладуть усіх зусиль для пошуку злочинця.

30 серпня в Лондоні Гонтареву збив автомобіль на пішохідному переході, а в ніч на 5 вересня у Києві згорів автомобіль, зареєстрований на невістку екс-глави НБУ. Гонтарева назвала усі ці події «ланками одного ланцюга».

12 вересня до помешкання екс-очільниці Нацбанку в Києві увірвались невідомі, озброєні автоматами. Колишній соратник Януковича Андрій Портнов повідомив, у екс-глави НБУ проходять обшуки у справі про розкрадання в оборонному секторі.

На сьогоднішній день Валерія Гонтарева мешкає у Лондоні і не виключає, що їй доведеться просити у Великої Британії політичний притулок через переслідування з боку Ігоря Коломойського та Андрія Портнова.