“Сказав щось гидке про Україну”! Зеленський розповів про гучний скандал з глядачем під час виступу “Кварталу”!

Новоспечений український президент Володимир Зеленський побив чоловіка прямо під час концерту “Квартал 95”.

Трапився неприємний інцидент в Німеччині. Шоумен розповів подробиці несподіваної бійки під час інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону.

Зеленський говорить, що не зміг стерпіти грубі образи з боку глядача:

Я б просто так не почав розпускати руки, це взагалі не шлях для будь-якої людини. Але є такі моменти, коли витирають ноги, і не тільки об тебе”.

Він зазначив, що артисти “Квартал 95” попередили глядачів – вся програма буде присвячена Україні, але навіть це не вберегло від гучного скандалу.

Зеленський розповів, що каменем спотикання стала пісня “Батьківщина”.

“Коли я сказав, що ми хочемо заспівати пісню про нашу країну, ось тоді хтось залі вигукнув: “Та яка там ваша країна…”, і по-моєму там був навіть російський прапор. Зрозуміло, що це була провокація, я сказав чисто по-людськи, мовляв, ви ж розумієте, куди прийшли — на концерт, і ви знали, хто ми. Тут не буде похвальби Кремлю, так, це гумор, але є у нас багато політики — вона гостра, вона українська”.

Зауваження на нахабного глядача не подіяли, він продовжив заважати артистам виступати. Після чергової фрази в адресу України Володимир Зеленський розлютився і особисто вирушив до кривдника:

У підсумку Володимир Зеленський попросив опонента піти з концерту. Але той не захотів покидати зал, заявивши, що купив квиток. Шоумен спробував сам вивести чоловіка назовні, але за нього це зробили інші глядачі.

“Що я можу сказати, ми повинні самі захищати свої права, самі, як можемо”.

Джерело