Скажіть зубним імплантам прощай, або як за 9 тижнів виростити нові живі зуби

Безработная стала миллионершей за сутки! Ее схема
Всім відомо, що вставка зубних імплантів широко практикується для того, щоб не було помітно відсутність власного зуба.

Новітня розробка вчених обіцяє стати революцією в області стоматології, зокрема в сфері протезування. Замість протеза незабаром можна буде виростити новий власний живий зуб, повідомляють Новини України.

Американський вчений-дантист з Колумбійського університету Джеремі Мао запропонував революційну технологію, як виростити живий зуб, завдяки стволовим клітинам. Нове відкриття дозволить полегшити муки страждають зубним болем, і навіть обійти вельми неприємну процедуру імплантації. Успішні експерименти вже проведені на піддослідних тварин.

Згідно розробленої технології, на місце відсутнього зуба ставиться спеціальний пористий каркас з натурального матеріалу, і в нього містяться стовбурові клітини, стимулюють ріст нових тканин. Таким чином, відбувається зливання зуба з навколишнього живою плоттю, міграція живих клітин, з поступовою регенерацією всього зуба. Вся процедура вирощування зуба з відновленням періодонтальних зв’язок тривала 9 тижнів.

Нове відкриття – надія для більшості людей, що може принести величезну користь всьому людству. На даний момент цей процес ретельно вивчається і вдосконалюється. А нам залишається чекати, коли нова революційна технологія отримає широке застосування на практиці.

джерело