Скільки кубиків цукру ховається в готових продуктах – наочно

Ви коли-небудь замислювалися про те, скільки цукру міститься в готовому йогурті, навіть якщо на ньому написано, що він “натуральний”? Насправді кількість цукру в знайомих всім і популярних продуктах на полицях супермаркетів по-справжньому вражає. Іспанський фотограф Антоніо Естрада, який захоплюється питаннями здорового і спортивного харчування, вирішив показати, скільки кубиків цукру міститься у різних продуктах, і створив власний сайт, куди викладає наочні фотографії.

“SinAzucar.org – це проект, мета якого – візуалізувати цукор, схований у багатьох рафінованих продуктах, які ми часто вживаємо. Ідея проста: робиться знімок продукту поряд з кількістю цукру в кубиках, що міститься в ньому і таким чином, використовується та ж візуальна мова, за допомогою якої бренди продають нам свою продукцію”, – пояснює автор фотопроекту.

Завдання фотографа – розповсюдити цю наочну інформацію серед найбільшої кількості користувачів соцмереж. Адже надмірне споживання цукру високого ступеня переробки може спричинити хвороби серцево-судинної системи, ожиріння, а також хвороби обміну речовин, у тому числі діабет набутого типу.

Пляшка кока-коли 0,5 літра.

Батончик Mars.

Кукурудзяні пластівці в цукровому обсипанні Kellog’s Frosties.

Мармелад і зефір.

Кава з Starbucks.

Соус карі Heinz.

Тости.

Порція чізкейка.

Знежирений йогурт Activia із смаком “полуниця – гранат”.

Печиво Maria.

Енергетичний напій Monster.

Спортивний напій Powerade.

Темний шоколад Nestle.

Молочний напій Actimel.

Піца.

Лікер Bailey’s.

Газований напій Fanta.

Газований напій Schweppes Tonic.

Безлактозний йогурт.

Дитяча каша Nestle “8 злаків”.

Морозиво Magnum.

Велика склянка кока-коли в Burger King.

За матеріалами