“Слово за слово і …”: Героїня шоу “Наречена для тата” пішла від “жирного кабана”

На каналі СТБ вийшов 7 випуск шоу “Наречена для тата”, в якому відбулася важлива подія.

Одна з героїнь покинула проект через проблемні відносини з чоловіком, передаєКорупція.Інфо

У свіжій серії проекту Паша вирішив налагодити відносини з Людою і запросив її на майстер-клас з живопису. Він хотів створити для жінки приємну атмосферу і порадувати її. Такий сюрприз Людмила оцінила, але ось коли пара почала малювати, у них стався конфлікт.

Чоловік став нервувати через те, що у нього погано виходило і слово за слово розмова перетворилась на сварку.

Люда зробила висновок, що їм з Пашею не збудувати відносини, оскільки вони просто не підходять один одному. Героїня поїхала до чоловіка збирати свої речі.

Павло був злий і засмучений, але розумів, що нічого не поробиш.

Люда попрощалася із Дашею, побажавши їй всього найкращого. Дівчинка засмутилася, що її тато знову залишається один. У результаті Людмила покинула проект і повернулася додому в Полтаву.


Користувачі мережі обговорили цей епізод під анонсом 7 випуску шоу на YouTube.

“Ну слава Богу Люда хоч пішла від цього жирного кабана. Реально просто зіпсував передачу, зайняв чуже місце, пропіарився. Його нічого не цікавить і нічого не треба. Типова позиція алкаша” (орфографія і пунктуація авторів збережені, – ред.).

“Так, правильно зробила. А Павло не одружиться, тим більше після такої антиреклами в проекті, та й квартира-то знімна, чим там фанфаронитися … За фактом алкоголізм, а претензій як у інтелігента”

“Люда – молодець! Стільки шансів йому давала, він начебто і намагався щось, але його егоїзм постійно ставив все по місцях. Людмила – така красуня, терпляча, молода, господарська, добра”

“Якщо на проекті не передбачені грошові виплати, то, по-моєму, Люду потрібно преміювати”, – пишуть користувачі мережі.