“Смерть дитини …”: В Україні продовжать робити щеплення забороненою вакциною

Випадок смерті дитини в Сумській області не пов’язаний з вакцинацією БЦЖ, передає Корупція.Інфо

Тож Державна служба з контролю лікарських засобів має скасувати рішення про тимчасову заборону вакцини БЦЖ. Про це повідомила прес-служба МОЗ.

Зазначимо, що раніше в Україні тимчасово заборонили вакцину БЦЖ болгарського виробництва через нібито випадок смерті після імунізації.

“Сьогодні регіональна група оперативного реагування на несприятливу подію після імунізації надала результати розслідування смерті дитини у Сумській області. Висновки підтверджують, що смерть дитини не пов’язана зі щепленням проти туберкульозу”, – мовиться у повідомленні МОЗ

Так, у висновку групи зазначено: науково доведено, що розвиток (діагнозу, який не розголошується через лікарську таємницю) жодним чином не пов’язаний з імунізацією; щеплені в один день, в одному закладі охорони здоров‘я, з одного флакону ще 10 дітей. У всіх дітей у період після введення вакцини скарги відсутні.

Нагадаємо, у Сумській області трагічно померло немовля, яке прожило усього кілька днів. Як стало відомо, дитині вкололи вакцину проти туберкульозу, а через кілька годин вона померла.