“Сморід, бруд, калюжі крові”: В Одесі правоохоронці врятували дітей з притону

Стали відомі подробиці порятунку трьох дітей з моторошного притону в Одесі.

Історію порятунку в Facebook розповіла патрульна Зоя Мельник, передає Корупція.Інфо

Так, вона повідомила, що за вказаною адресою поліцію за день викликали два рази. Правоохоронцям заявили, що в квартирі знаходяться діти з жінкою в неадекватному стані.

Приїхавши за місцем виклику, поліцейські побачили, що квартира, про яку йшла мова, виявилася “справжнісіньким притоном”.

“Сморід, бруд, якісь підозрілі, в наркотичному або алкогольному сп’янінні люди, на підлозі пляшки з-під спиртного, недопалки і калюжі крові.”Няня” розповіла про те, що вранці тут один з її товаришів по чарці намагався покінчити життя самогубством, різав вени і його забрала швидка”, – описала місце і ситуацію Мельник.

У цих умовах, пише патрульна, перебували троє хлопчиків у віці півтора, два з половиною і чотири роки. Діти були брудні, голодні і босі. У квартирі патрульні не знайшли жодної дитячої іграшки.

За описом, діти на вигляд були з характерними ознаками постійного недоїдання, а у одного з малюків на нозі виявили стару загнившу рану. Вся їжа в квартирі, включаючи дитячу суміш в пляшечці, була зіпсована.

На місце інциденту поліцейські викликали “швидку” і представників відділу ювенальної превенції. Пізніше дітей відвезли до районного відділу поліції для оформлення вилучення. Волонтери на чолі з Катериною Ножевніковою забезпечили їх одягом, підгузками й харчуванням. З райвідділу дітей доставили в лікарню, де за ними продовжили доглядати волонтери.

Також Мельник зазначає, що сусіди знали про все, що відбувалося в цій квартирі з дітьми, включаючи часті відходи матері і постійні візити до няні відвідувачів, проте так і не викликали поліцію.