СПОСІБ ПОЛІПШИТИ СВІЙ ЗІР І ЗАСПОКОЇТИ НЕРВИ

Ось як бабуся в Грузії собі зір повернула і перестала нервувати і злитися через дрібниці. Просто чудовий рецепт! Джерело

Моя тітка порадила мені приголомшливий рецепт для здоров’я очей.

Привезла вона його з далекої Грузії. Колись вона помітила у себе погіршення зору. Але, це, звичайно, було через її професію – вона постійно проводила час за комп’ютером, і це не могло не відбитися на її очах. Постійна втома, червоні очі, плюс до всього приєдналися нервове перенапруження і безсоння.

У Грузії вона також була по роботі. Там їй і порадили відмінний засіб, який допомагає поліпшити гостроту зору і заспокоює нерви. Я теж спробувала, і ефект мене приємно здивував. Якщо я останнім часом навіть замислювалася про окуляри, то зараз думок таких немає! Я знову добре бачу, а крім того маю просто залізні нерви!

До складу рецепта входить всього два інгредієнти, які можна без зусиль придбати в магазині. Валеріановое вино для хорошого зору.

Знадобиться:

– корінь валеріани – 50 г;

– червоне виноградне вино – 1 л.

Приготування і застосування:

1. Зрозуміло, що спочатку в рецепті повинно використовуватися саме грузинське червоне вино. Але я знайшла відмінну альтернативу. Цілком можна використовувати вино, приготоване в домашніх умовах!

2. Валер’яну потрібно подрібнити в порошок, для цього найкраще перемолотити корінь в блендері або кавомолці.

3. Потім потрібно взяти будь-яку скляну ємкість, всипати отриманий порошок валеріани і залити його вином.

4. Суміш потрібно закрити кришкою і прибрати в прохолодне темне місце на 2 тижні.

5. Періодично вміст потрібно струшувати, можна навіть робити це кожен день.

6. Через 14-15 днів зілля потрібно процідити.

Приймати таке валеріанове вино потрібно по 1 ст.л. 3 рази на день за півгодини до їди, поки воно повністю не закінчиться. До закінчення прийому ви зможете помітити різницю! Зір стане гостріше, нерви спокійніше, та й в цілому самопочуття поліпшиться!

Валеріанове вино допомагає перемогти стрес, невроз і симптоми, які викликані нестійкістю нервової системи. Крім того, це дуже смачний засіб!