Стало відомо, кого з кандидатів підтримали бійці АТО і волонтери – відео потужного звернення до українців

Українці, які в 2014 році не роздумуючи залишили мирні професії, спокійну і сите життя і пішли в армію і добровольчі батальйони захищати Україну, батьки загиблих українських воїнів, волонтери – всі вони об’єдналися, щоб знову відстояти країну, і розповіли про це в потужному відеоролику.

Його розмістив в Youtube блогер Вася Барабан. Воїни, батьки загиблих захисників України, волонтери та підприємці, які допомагають українській армії, розповіли, що всерйоз бояться можливих наслідків подій, які супроводжують вибори п резидента України , передає “Діалог“.

Люди, які захищали Україну і пожертвували для неї найдорожчим, відзначали, що зараз “країну розривають політичні маргінали”: на вищий державний пост претендують коміки, авантюристи, люди з “темним” минулим …

І всіх цих людей об’єднує одне: вони точно не зроблять нічого хорошого для України, а нашкодити можуть дуже серйозно. Хтось через некомпетентність і безвідповідальність, а хтось, швидше за все, навмисно, працюючи на державу-агресора. На думку воїнів і волонтерів, єдиний з кандидатів в президенти, хто на ділі довів свою спроможність і зможе відстоювати інтереси України і надалі, це діючий президент і головнокомандувач.

Порошенко добре дізналися, йому вірять, йому довіряють. У цьому ролику захисники України та волонтери закликали всіх свідомих громадян країни не допустити до влади “реформаторів” і “експериментаторів”.