Стало відомо, що партія “Слуга народу” не буде вносити законопроект про повне зняття депутатської недоторканості

Партія “Слуга народу” не буде вносити законопроект про повне зняття депутатської недоторканості. Про це повідомляє Telegram-канал “Легитимный“:

“Зараз пішов розгін меседжу, що партія “Слуга Народу” не вноситиме законопроект про повне зняття депутатської недоторканності.
Наше джерело підтверджує, що такі розмови в партії “Слуга народу” йдуть.
Політтехнологи “Слуги народу” опрацьовують чергову фішку з “ілюзією народовладдя”, як з виборами губернаторів. Нібито народ вибирає, але в реальності вибирають інші. Так хочуть нібито зняти недоторканність, але зняти частково. За такий варіант виступає Глава ОП Андрій Богдан. Зеленський поки не дав своєї згоди, поки не побачить повного проекту.
Як повідомляє наше джерело, Глава Офісу Президента Андрій Богдан аргументує це так:
Зараз щоб затримати нардепа необхідно пройти величезну правову бюрократичну тяганину, а якщо зняти повністю недоторканність, то арешти будуть проходити легко, їх всіляко можна буде використовувати в своїх цілях. Також олігархи, опоненти Зе і зовнішні гравці будуть всіляко використовувати такі механізми тиск на нардепів.
Так тепер роль силовиків виростає над нардепами. Будь-який слідчий стає більш “вагомішим”, ніж депутат ВР. Також будь-який суддя стає більш “могутніший” ніж нардеп.
Загалом, ідея з повним зняттям недоторканності вже не так актуальна, як раніше.” – повідомило джерело.

Рекомендуємо до перегляду: Як Зеленський на Лігу Сміху в Одесі ходив

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !