Страшна буря мчить з Одеси на Київ, місто пішло під воду, рух заблоковано: кадри апокаліпсису

Шторм пронісся півднем України – Одесу накрили потужна злива і шквальний вітер, загроза повтору сценарію з моторошною негодою за вікнами українців є і в інших регіонах країни

Наразі у декількох областях синоптики оголосили штормове попередження. 9 серпня на Одесу звалилася потужна буря, у п’ятницю регіоном пройшли потужні зливи з поривами шквального вітру. Про це пишуть місцеві ЗМІ, публікуючи кадри очевидців стихії, що лютує:

«Зокрема у місті затопило декілька вулиць, через залиті водою рельси та зламані дерева зупинились трамваї», – кажуть очевидці.

Укргідрометеоцентр також попередив, що негода може просунутися ще на південь, у центр та трохи на схід:

«До кінця доби 9 серпня в північних, південних та центральних областях грози, місцями шквали 15-20 м/с, в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях подекуди 25-28 м/с (II рівень небезпечності, помаранчевий)».

Народний синоптик Наталка Діденко пише у соцмережі, що негода прийде й трохи північніше, зокрема –  Київ:

«Хто зараз на Одещині – насунувся серйозний атмосферний осередок! Можливі сильні зливи, грози, навіть шквали і град. Обережно! Особливо у прибережних зонах. Постежте за дітьми. До Києва також підбирається дощ з грозою, але не так загрозливо, як на Півдні».

Фото: Думская

Джерело:https://politeka.net/