“Створювала штучний дефіцит, щоб їй платили”: Чиновницю-транспортницю спіймали на хабарі

У Львові чиновниця Держслужби України з безпеки на транспорті створювала штучний дефіцит бланків-дозволів на міжнародні вантажні перевезення, передаєКорупція.Інфо

Про це повідомив департамент захисту економіки Національної поліції України.

Вчора правоохоронці спіймали на нарячому керівницю відділу територіального управління Державної служби України з безпеки на транспорті під час отримання 1000 доларів хабара. Як посередника у свій “бізнес” зловмисниця долучила ще й свого чоловіка.

Правопорушниця створювала штучний дефіцит бланків-дозволів на здійснення міжнародних вантажних автоперевезень. У подальшому за певну винагороду вона організовувала та допомагала перевізникам з їх видачею.

Вчора у посередника поліцейські додатково вилучили 3200 доларів та 10 000 гривень, 24 порожні бланки дозволів, “чорнові” нотатки із записами номерів бланків та сумами коштів, одержаних за їхню видачу.

 

За місцем роботи та проживання фігурантів правоохоронці також вилучили понад 16 000 доларів, 48 000 гривень та 11 000 євро.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Зловмисників правоохоронці затримали. Наразі триває досудове розслідування.