“Стиснув їй горло і згвалтував”: В Тернополі хлопець жорстоко познущався над мамою свого друга, а потім обікрав її

Нападаючий пару разів ударив маму свого друга, після, стиснув їй горло і згвалтував свою жертву, передає Корупція.Інфо

Потім, зловмисник знайшов 700 євро і втік з місця інциденту.

Згвалтування і розбій інкримінують служителі правопорядку в Тернополі жителю села Паївка Гусятинського району.

В даний момент чоловік знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.

Постраждалою виявилася 55-річна уродженка Тернополя. Вона протягом 5 років була на заробітках за кордоном. Квартиру залишила на сина, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності і зловживав алкогольними напоями.

В ході слідства з’ясувалося, що ключі від власного житла син дав товаришеві, щоб той пожив у нього, поки не помириться з дружиною. Маму про квартиранта не попередив, а жінка повернулася із заробітків без попередження. Коли приїхала – в квартирі нікого не було. Близько п’ятої ранку, як згадує потерпіла, почула, що хтось намагається увійти в будинок, відкрила двері, побачила п’яного незнайомця, який просив пустити його, щоб взяти зарядний до телефону. Жінка відмовила і закрила двері.

Через деякий час невідомий повернувся і сказав, що привів її сина, жінка відкрила двері, і незнайомець напав на неї. Нападник завдав пару ударів в обличчя жінці, після затулив їй горло вступив з нею в статевий акт. Далі, зловмисник знайшов в будинку 700 євро і зник.

Жінка викликала швидку і поліцію. Крім того, вона чітко змогла описати насильника.

Так, незабаром правоохоронці затримали підозрюваного. Чоловік перебував біля залізничного вокзалу. Валюту вже встиг обміняти на гривні і частину витратити.